Obnovit stránku

Various: Večer pro kočku - CD

-10%
249 Kč
225 Kč
186 Kč bez DPH

Various: Večer pro kočku - CD

Divadlo SEMAFOR... pěkně pohromadě ZDE

Z repertoáru Semaforu bylo vydáno už mnohé a kompletně. Ale občas se zadaří vydolovat z nějakého archivu přece jen něco objevného.
To je případ i zájezdového představení s názvem Večer pro kočku, které se hrálo mimo Prahu v počátku 70. let.
Záznam, který nyní vychází vůbec poprvé, byl pořízen v Divadle Hudby v Ústí nad Labem. Koncertní vystoupení obsahuje 20 písní v podání Jiřího Suchého, Věry Křesadlové, Jitky Molavcové a Jiřího Datla Novotného. V několika případech jde o písničky neznámé, zařazené právě pouze pro zájezdy.

Seznam stop

Blues pro tebe / Úvod Jiřího Suchého / Písnička pro kočku / Jsem zločincem / Mississippi / Bledá slečna / Tulipán / Sto let / Já nedovedu lhát (You Mean So Much to Me) / Co mi dáš (Les Feuilles Mortes) / Vesnická romance (The Faithful Hussar) / Mluvené slovo / Zahrádka gorilí / Potkal Pluto Rin Tin Tina / Maškarní bál / Tous les garçons et les filles / Kytara / Lásko má (Chanson des vieux amants) / Proklatá Adelaida (Lancashire Toreador) / Mám už tě dost (Last Night I Heard Somebody Cry) / Listování v Lexikonu pro zamilované / Jó, to jsem ještě žil / Na shledanou / Nácvik písně Calypso o šťastné zemi / Calypso o šťastné zemi / Rozloučení Jiřího Suchého

Parametry a specifikace

Specifikace

Žánr Pop, Mluvené slovo, Oldies, Česká a slovenská tvorba
Médium CD
Interpret Various
Kód:  FER000669
Prod. číslo:  8594189130037
P-DC1-WEB09