Obnovit stránku

Velmi osobní kniha o zdraví

4,7
hodnotilo 38 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Poznámka k formátu eknihy nikoli obsahu - vzhledem k použité grafice v tištěné podobě je ekniha je ve formátu pdf v podstatě nečitelná, i přes změnu nastavení si s tím čtečka (PocketBook) uspokojivě neporadí a text se velmi obtížně čte.
v podobě eknihy nečitelná
Knihu doporučuji všem, kdo už umí číst. Myslím, že by ji mohli zařadit jako povinnou četbu na středních školách a neměla by chybět především ve zdravotnických oborech. Kniha se mi hezky četla, hltala jsem informace a těšila se co nového se dozvím na následujícíh stránkách. Paní doktorka Slimáková je člověk na svém místě a smekám před ní. Děkuji
odbornost ale zároveň čtivá forma osobní zkušenosti užitečné informace
Knihu vřele doporučuji, čte se sama. Napsáno velmi poutavě, jednoduše a srozumitelně. Nejde sice do detailů, ale možná i díky tomu se ani pánové od ní nedokážou odtrhnout. Navíc je moc hezky graficky provedená. Ideální jako dárek pro ty, kteří chtějí žít nejen zdravě, ale hlavně dobře a ekologicky:)
Nadšeně jsem přečetla tuto novou knihu Velmi osobní kniha o zdraví. Jsem z ní nadšená, je tam tolik skvělých věcí a líbí se mi, že tam autorka uvádí i své osobní zkušenosti. Od všeho něco a jako takový malý stručný návod na zdravý a spokojený život.. Více jsem se utvrdila v tom, o čem jsem již dlouho přesvědčená, že je správné.. správné pro mě, nikomu bych to nevnucovala, ale jako doporučení super.. četla jsem ji já i mamka a moc se nám líbila.. Hezký je i pevný obal a líbí se mi obrázky, desing a celkový vzhled knížky. Je to taková malá bible :)
Vyborna. Vysvetli vse,co me kdy zajimalo a nemela jsem v tom jasno.doporucuji
Odbornější než jsem čekala
Perfektní kniha. Konečně někdo jasně formuloval to, co jsem už dávno tušila (ale nedovedla pojmenovat) - jsem typická oběť inzulínové rezistence. Kniha mnou neuvěřitelně rezonuje. Nyní již chápu, proč mi v 21.století přijde rozumnější pěstovat zeleninu, mít slepice a králíky, než kupovat plasty obalené potraviny. Mohu jen potvrdit, že pokud chcete trvale zhubnout, nevážit a nepočítat makroživiny, tak cesta Margit, je tou správnou. 10 let jsem bojovala neúspěšně s obezitou podle StObu, Havlíčka a Cajthamlové. Váha na houpačce (+-8 kg), nálady také. Astma, ekzémy, bolest kloubů. Až LCHF strava (kromě zeleniny a bobulovitého ovoce veškeré vyloučení sacharidů; doplnění energetické potřeby tuky). Váha po 4 měsících -20 kg a po téměř roce stále stejná!
Návrat k selkému rozumu. Podložené studiemi. Podpořené vlastní zkušeností. Čtivé. Krásná grafika.
Klidně bych snesla i víc receptů a tipů na jednotlivá jídla...
široký záběr a velmi tolerantní přístup k jiným názorům
Kniha je naprosto skvělá! Velké díky za ni. Nemohu se od čtení odtrhnout!!! :) Měla by být povinná pro každého ;)
Selský rozum ve správném stravování
Kniha je krásná a originální (ilustrace a vazba), je čtivá a zároveň se dozvíte spoustu zajimavých informací. Ke knize se budu ráda vracet.
ilustrace, vazba, spousta informací, které nikomu nic nevnucují
svižný, čtivý styl psaní logicky uspořádaný obsah psaná s nadhledem a tolerancí obsahuje hezky odůvodněné rozumné rady
Čtivé, poučné, dobře a srozumitelně napsáno
Žádné
zajímavá kniha o životním stylu
Na knize jsem s Margit spolupracovala a od začátku byla radost podílet se na něčem tak prřirozeném, osobním a smysluplném. V kombinaci s úžasnou grafikou pak vznikla kniha, z které mám opravdu radost po všech stránkách a jsem si jistá, že každému, kdo si ji přečte, přinese něco dobrého a změní život k lepšímu. A je super, že ti, co ji nepřečtou, si ji teď můžou alespoň poslechnout. I bez obrázku stojí za to.
velice přínosné informace dobře se čte je vhodná obzvlášť pro ženy
Kniha zajimava, pravdepodobne i hodnotna(nemam doposlouchano). Ovsem obrovsky minus je za format audioknihy, ktery mi pripomina lekce z hodin AJ na zakladni skole. Proc se musi po urcitych intervalech shrnovat a opakovat naprosto zbytecne informace? jeste bych ti pochopil u urcitych odbornejsich oblasti kde je obsazeno hodne nosnych informaci, ale shrnuti typu : "Rozvarenou zeleninu nesnasim jiz od dob skolni jidelny, rika margit" mi prijdou opravdu hloupe a zbytecne.
zajimava kniha nabita dobre zpracovanymi a zpracovatelnymi informacemi
naprosto zbytecna shrnuti
Souhrnné názory na stravování s přihlédnutím na zdraví. Informace o stravovacích zvyklostech ve světě.
Velká část knihy je osobní životopis.
format PDF není možné číst jinde než na PC nebo tabletu
P-DC1-WEB23