Obnovit stránku

Vikingové - Pomsta synů

Kniha, česky
399 Kč
266 Kč
242 Kč bez DPH

Vikingové - Pomsta synů

Ragnar Lothbrok je mrtev. Jeho pět synů žije. A teď se chtějí pomstít.

POMSTA SYNŮ je historická detektivka z vikingského prostředí, jejíž příběh je založen na skutečných událostech, jež se odehrály v severní Anglii v letech 866 a 867. Jde o první část románové trilogie zasazené do doby raného středověku. 
Jaro 866. Severoanglická vesnice se ocitá pod útokem Vikingů. V jejím srdci stojí na šibenici chlapec Wulf s oprátkou kolem krku, jenž přihlíží tomu, jak skandinávští nájezdníci drancují jedno obydlí za druhým. Chlapec však neumírá v plamenech, ale opouští vypálenou vesnici společně s Vikingy, kteří jej pojmenují Rolf a odvedou ho s sebou na svou pevnost.
Rolf si pomalu uvědomuje, že útok na vesnici nebyl náhodný. Pět synů slavného Vikinga Ragnara Lothbroka – Bjorn, Ivar, Sigurd, Ubbe a Halfdan – totiž přišlo do Anglie, aby pomstili smrt svého otce, jenž zemřel na následky hadího uštknutí ve vězení northumbrijského krále Ally.
Když se z cesty bratrů za pomstou stane rozsáhlá invaze a Rolfova vlastní tajemství začnou postupně vyplouvat na povrch, začíná závod s časem. Bude mít dostatek času na to, aby dokázal královu nevinu a zabránil tak obrovskému krveprolití na obzoru?

Napsali o knize Vikingové - Pomsta synů

Velmi čtivé, přečetla jsem jedním dechem a těším se na další díly série.

čtenářské hodnocení na databazeknih.cz

Dobrý historický román, koupím další díly. Tohle tady už bylo Harry Harrison - Kladivo a Kříž. Doporučuji pro všechny co mají rádi vikingskou tématiku. Za mě plný počet hvězd.

čtenářské hodnocení na databazeknih.cz

Za mě je kniha fantastická, napínavá a moc se mi líbilo, jak čtenáři postupně odkrývá minulost samotného vypravěče. Rozuzlení celého případu smrti Ragnara mi doslova vyrazilo dech. 
Těším se na další díl!

čtenářské hodnocení na databazeknih.cz

5,0
Hodnotili 3 zákazníci
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Základní

Autor Lasse Holm
Počet stran 352 stran
Rok vydání 2018
Typ Kniha
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Druh Kniha

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP0275657
Prod. číslo:  978-80-7390-912-3
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB02