Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Volání Kukačky

E-kniha, česky
249 Kč
226 Kč bez DPH

Volání Kukačky

Napínavý kriminální román J. K. Rowlingové, napsaný pod pseudonymem Robert Galbraith. Líčí působivě atmosféru velkoměstského Londýna – od ospalého poklidu ulic ve čtvrti Mayfair po zapomenuté hospůdky v East Endu a čilý ruch v Soho. Volání kukačky je vysoce ceněným debutem Roberta Galbraitha, což je pseudonym, pod nímž se skrývá autorka série o Harry Potterovi J. K. Rowlingová. Poprvé se v něm setkáváme s Cormoranem Strikem, vskutku neobyčejným a charismatickým soukromým detektivem, který svou originalitou najde mezi současnými detektivy jen stěží sobě rovného.
 

Když se slavná modelka Lula Landryová vrhne dolů ze svého zasněženého balkonu v londýnské čtvrti Mayfair, dojdou vyšetřovatelé k rychlému závěru, totiž že šlo o sebevraždu. Případ se zdá být uzavřen. Lulin bratr má však stále jisté pochybnosti. A najatý soukromý detektiv má za něj odhalit pravdu.
Cormoran Strike si odnesl z Afganistanu těžké zranění, i jizvy na duši. A z nedostatku zakázek se ocitl v zatraceně nepříjemné finanční situaci a utápí se v dluzích. Spektakulární nový případ je pro něj doslova záchranou, ale Strike netuší, jaké překvapení mu vyšetřování přinese.
Zatímco stále hlouběji proniká do světa distingovaných bohatých mužů a krásných svůdných žen, přichází na hrůzné souvislosti a sám se ocitá ve smrtelném nebezpečí... 
"Volání Kukačky od J. K. Rowlingové je skvělá detektivka (...) v žánru detektivních příběhů je to skutečně prvotřídní čtení." MF Dnes
"Rowlingová napsala chytrý mysteriózní román. Odhaluje v něm temné stránky smetánky" Hospodářské noviny
"Zábavné, uvěřitelné postavy, zajímavé prostředí, zručně budované napětí a hlavně překvapivý konec." Právo
"Výborně napsaný klasický kriminální román." Reflex
+
=

Samostatně za 498,-

Ušetříte 74,-

Cena balíčku 424,-


Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi, pdf, pdf2
Druh ochrany social

Základní

Autor Robert Galbraith
Jazyk česky
Počet stran 480 stran
Rok vydání 2013
Série Cormoran Strike
Nakladatel Plus
Kód:  EK12354
Prod. číslo:  978-80-259-0233-2
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB17