Obnovit stránku

Vondráčková Helena: Diamantová kolekce (5x CD) - CD

-8%
599 Kč
549 Kč
454 Kč bez DPH

Vondráčková Helena: Diamantová kolekce (5x CD) - CD

Diamantový komplet Heleny Vondráčkové, pěticédéčková retrospektiva, je zatím nejucelenějším výběrem, který byl doposud interpretce vydán!

Helena Vondráčková se jako půvabná světlovlasá dívka představila na hudební scéně písní Červená řeka. Její křišťálově jasný a lehký vokál s krásnou barvou během doby uzrál a získal další odstíny, které je možné si vychutnat například v šansonově laděných skladbách z posledního alba.

Exkluzivní box je složen z pěti tematických alb:
Červená řeka (Písničky z šedesátých let)
To se nikdo nedoví (Duety)
"- Dvě malá křídla (Písničky s texty Zdeňka Borovce)
Světla ramp (Film a muzikál)
- Dlouhá noc (Napříč hvězdnou drahou).

Celkem 105 nahrávek úspěšně mapuje prvních pět dekád hvězdné kariéry Heleny Vondráčkové. Komplet obsahuje celkem 9 novinek: od duetu s Leonou Machálkovou (Jsme si blíž než se zdá) až po světové evergreeny z filmů a muzikálů. Jedním z vrcholů tohoto kompletu je nepochybně nová česká verze písně As If We Never Said Goodbye z muzikálu Sunset Boulevard (Andrew Lloyd Weber / Don Black, Christopher Hampton) s českým textem Michaela Prostějovského s názvem Jednou za život.


Obsah: CD 1 Červená řeka (Red River Valley) Cink - cink Jdi o dům dál Trůn z květů Nedoufej (Little Man /When You Stand By My Side/) Zlatá monstrance Pohádka o cínovém vojáčkovi (Little Tin Soldier) Pojď jen blíž Tvá malá Jane Kam vteřiny pádí Strejček Charlie Dej mi lék (Bring Him Back) Přísahej Malý princi, co s tvou růží (Flower In My Garden, A) Jsem Bůh i ďábel (Without Her) Zpěv náš vezdejší Raděj snad pláč mi dej (Canto Triste) Vládce našich dní (What's It Gonna Be) Tý líný řeky proud CD 2 Carnegie Hall Medley Mám toho dost (No More Tears) Stín katedrál Zpívání (Blue Bayou) Venku je déšť a mráz (Baby It's Cold Outside) Máme tu stejnou touhu hrát (Elenor) Jarmark ve Scarborough (Scarborough Fair) Oh, Baby, Baby To se nikdo nedoví Časy se mění (The Times They Are A-changin') Bei Mir Bistu Shein Fred Astaire Medley Toužíš (Tell Him) 39 Jižní pól (I've Had The Time Of My Life) Déja vu Těch pár dnů (Till I Loved You) Zatímco déšť si v listí hrál (When The Rain Begins To Fall)

Parametry a specifikace

Specifikace

Žánr Pop, Česká a slovenská tvorba
Médium CD
Interpret Vondráčková Helena
Kód:  FERSU6368-2
Prod. číslo:  SU6368-2
P-DC1-WEB27