Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

Vraždy s monogramem

Audiokniha
299 Kč
272 Kč bez DPH

Vraždy s monogramem

Nejslavnější postava z pera královny zločinu je zpět…

Potomci Agathy Christie svolili k návratu Hercula Poirota na stránky nových napínavých příběhů. Nesnadného úkolu důstojně navázat na tradici poirotovských detektivek se ujala bestsellerová autorka Sophie Hannah. Výsledkem jsou Vraždy s monogramem, spletitý případ zasazený do Londýna 20. let minulého století.
Ďábelsky chytrý hlavolam plný falešných stop a snadno přehlédnutelných, o to však důležitějších detailů může rozřešit jen legendární belgický puntičkář a jeho brilantní „malé šedé buňky“.
2. zcela přepracované vydání!


"Vydavatelství si zaslouží velkou pochvalu, mon petit, za svůj neobvyklý přístup, kterým jasně dává najevo, že mu není výsledná kvalita produktu lhostejná. Druhé vydání jasně převyšuje původní provedení. Já, nejslavnější belgický detektiv, si přece zasloužím jen to nejlepší. Kromě spletitého případu, kterým si spolu se mnou procvičíte malé šedé buňky, teď dostanete profesionálně načtenou knihu, která vás pohladí po uších. Těším se na další setkání, mon ami. Snad se i dalším mým klasickým příběhům dostane v budoucnu stejně pozorné péče."
Tomáš Macháček, Naposlech.cz
"Druhé vydání Vražd s monogramem je krásným příkladem toho, jak perfektně odvedená práce dokáže jinak průměrnou knihu pozvednout o stupeň výše, zatímco nevýrazné zpracování ji uvrhne do ještě větší šedi. Na závěr nezbývá, než před Tympanem smeknout a zatleskat za to, že své posluchače neignoruje a naslouchá jim, protože hlavně díky této kritice mohla vzniknout audiokniha, která rozhodně stojí za poslech."
Schefikuvblog


5,0
Hodnotilo 8 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 12:26:00

Autor

Autor Sophie Hannah, Agatha Christie®
Interpret Michal Zelenka

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 686 MB
Kategorie Audioknihy, Detektivky, thrillery, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AKZ613
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8594072278976
WEB3