Obnovit stránku

Všechny šplechty Komplet

Audiokniha
399 Kč
330 Kč bez DPH

Všechny šplechty Komplet

Poprvé všechny nahrávky v kompletu!

Komplet výstupů komika, jehož humor baví už půl století české i německé publikum. Na pěti CD uslyšíme všechny dostupné archivní nahrávky, jež vycházely kdysi na LP pod názvy Šplechty či Humoriády Felixe Holzmanna a posléze na CD Supraphonu. Naleznete zde i nahrávky z rodinných archivů, amatérské záznamy, patřičně zvukově vyčištěné. Bonusový pátý disk obsahuje nevydanéanekdoty ze soukromého Holzmannova archivu, nově objevený výstup Divácká soutěž s Janem Borovičkou (scénka známá dosud jen s Františkem Budínem) a ve zvuku nevydaná scénka Klobouky.

Popularita Felixe Holzmanna zasáhla všechny vrstvy publika. Řada jeho komických výroků zlidověla a stala se humornou součástí charakteristiky některých typických jevů (např. "pláčete na nepravém hrobě"). Felix Holzmann má dar rozesmát i zavilého škarohlída.
Spolu s Felixem Holzmannem hrají a hovoří František Budín, Lubomír Lipský, Iva janžurová, Milan Neděla, Viktor Maurer, Milan Mach, Karel Gott, Miloslav Šimek, Jiří Bruder, Zdeněk Podskalský, Jan Borovička a Ondřej Suchý.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 05:20:40

Autor

Autor Felix Holzmann
Interpret Felix Holzmann, František Budín

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 294 MB
Kategorie Audioknihy, Humor, satira a komedie
Jazyk česky
Kód:  AK1A409
Záruka: 24 měsíců
WEB14