Obnovit stránku

Všemi dary obdarovaná

Audiokniha
299 Kč
247 Kč bez DPH

Všemi dary obdarovaná

Postapokalyptický fantasy thriller nabitý emocemi od začátku do konce

Desetiletá Melanie žije spolu s dalšími dětmi ve vězení na vojenské základně, kde se pod přísným dohledem vzdělává. Nadprůměrně inteligentní dívka miluje staré řecké báje a za svou spřízněnou duši považuje zbožňovanou učitelku. Zato nemilosrdného seržanta Parkse, který děti hlídá jako dráb, Melanie nesnáší. Stejně jako doktorku Caldwellovou, jež si občas nechá do laboratoře přivést některého z jejích spolužáků, kteří už se odtamtud nevrátí. 

Holčička si však nepamatuje, že by kdy poznala jiný svět, než žalář v základně obklopené zpustošenou krajinou, v níž stejně jako ve zbytku země vládnou hladovci - kanibalská monstra, která při honu za lidským masem nic nezastaví. Když je základna napadena, podaří se Melanii, slečně učitelce, seržantu Parksovi, doktorce Caldwellové a vojínu Gallagherovi utéct. Společně se vydávají na cestu do Majáku, posledního místa v Británii, které se podařilo od nákazy uchránit. Jenže budou Melanii v Majáku chtít, když ji v blízkosti lidí popadá zoufalý hlad, jaký ještě nezažila?

Filmovou adaptaci románu (2016) natočil s herci jako Gemma Artertonová, Glenn Closeová a Paddy Considine režisér Colm McCarthy, který se podílel na kultovních seriálech Sherlock a Pán času (Doctor Who).


Všechny tři hlasy k sobě skvěle ladí, navíc všichni interpreti podávají konstantní výkony, kdy ani jeden zbytečně po celou dobu nevyčnívá nad ostatní. Navíc se všem podařilo zachytit tísnivou atmosféru, která nás po celou dobu poslechu doprovází.
 - Schefikuvblog.eu

4,6
hodnotilo 5 zákazníků
50+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 12:51:50

Autor

Autor M. R. Carey
Interpret Dana Černá, Klára Sedláčková Oltová, Vasil Fridrich

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 1 064 MB
Kategorie Audioknihy, Fantasy a sci-fi, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AK1A286
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB12