Obnovit stránku

Výš než v sedmém nebi

E-kniha, česky
189 Kč
156 Kč bez DPH

Výš než v sedmém nebi

Pět vzájemně propojených postav vypráví svůj příběh

Lou je dvanáct, Eve šestatřicet, Elsie dvaačtyřicet, Casperovi šestačtyřicet a Josovi jednasedmdesát. Vyprávějí svůj příběh o nečekaném štěstí, které však všechno jen zkomplikuje, o tajemstvích, jež se zdají být příliš velká, o složitosti mládí a překážkách, které narostou do takových rozměrů, že se dají stěží překonat. A také o pocitech člověka, jenž se ocitne na hranici, za niž se může vydat už jen on sám.
V knize Výš než v sedmém nebi bojuje pětice velmi rozdílných postav spíš se sebou samými než spolu navzájem, v životě, který je strašlivě nádherný a zároveň nádherně strašlivý.


Griet Op de Beecková (nar. 1973)

Belgická autorka. Deset let pracovala jako dramaturgyně významných vlámských a holandských divadel, poté začala psát pro společenský týdeník HUMO a deník De Morgen. Za svou prvotinu Výš než v sedmém nebi (2013) získala Bronzovou sochu za nejlepší nizozemsky psaný debut a byla nominována na ocenění Literatuurprijs 2013 a Academica Literatuurprijs 2014. Režisér Jan Matthys připravuje filmové zpracování románu, autorka k němu píše scénář.

5,0
hodnotilo 2 zákazníků
10+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Základní

Autor Griet Op de Beecková
Jazyk česky
Počet stran 320 stran
Rok vydání 2015
Nakladatel Host
Kód:  EK17535
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  978-80-749-1541-3
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB24