Obnovit stránku

Začátečník na cestách

Audiokniha
279 Kč
254 Kč bez DPH

Začátečník na cestách

Nečekejte na to, až odjedete do zahraničí. Mluvte už teď. Třeba v duchu nebo nahlas. Pořiďte si audioknihu Začátečník na cestách.

Představte si, že jste na cestě v zahraničí a máte se jednoduše domluvit anglicky. Může to být třeba v hotelu, v autobuse nebo na letišti. Víte, když jste v cizině, tak už není čas na učení. Tam už musíte reagovat a mluvit. Procvičovat mluvení byste měli doma, ještě než na cestu vyrazíte. Jak?
V audioknize Začátečník na cestách. Poslechem, opakováním, překládáním, ale hlavně mluvením. Mluvením? Ano, mluvením. A to v přesně pro vás připravených mezerách. A co budete říkat?
Na této audioknize se budete učit, jak komunikovat s cizinci na základní úrovni. To zvládnete. Budete mluvit s recepční na hotelu, pracovníkem na letišti, s kolemjdoucími a mnoha dalšími lidmi. Dále si budete třeba vybírat koktejl a zmrzlinu. Budete se ptát na cenu, potom v kolik vám letí letadlo a kde je odletová brána. Naučíte se mluvit a zvládat problém na hotelovém pokoji a budete si povídat s lidmi, odkud jsou, co dělají a kam jedou.
Kolik toho můžete napovídat? Hodně. Dostanete prostor přeložit 50 konverzací a 750 vět na slovíčka. Budete překládat 50 originálních dialogů z angličtiny, ale hlavně z češtiny, abyste se naučili mluvit.
Jak dlouho? Přes 6 hodin.

5,0
Hodnotil 1 zákazník
10+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 06:12:12

Autor

Autor Richard Ludvík
Interpret Richard Ludvík

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 511 MB
Kategorie Audioknihy, Výuka cizích jazyků, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AK1B573
Záruka: 24 měsíců
P-DC1-WEB07