Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Začátečník ve městě

E-kniha, česky, anglicky
Ona Dnes 15 %
Koupit se slevovým kódem 2021ONADNES15 118 Kč
139 Kč
126 Kč bez DPH

Začátečník ve městě

Tato anglicko-česká e-kniha je 3. dílem “Začátečníka” s dalšími praktickými situacemi. Těchto 50 situací vám pomůže zlepšit si vaší konverzační angličtinu. Podobně jako v předchozích dvou dílech (Začátečník na cestách a Začátečník na dovolené) zde najdete dalších 150 slovíček a 50 nových dialogů.

Zopakujete si základy v mnoha situacích z města na ulici, ale i z hotelu, letiště, letadla, restaurace, obchodu, tramvaje, autobusu, recepce, tržnice, směnárny, muzea, telefonátů a dalších. Zábavné konverzace a procvičování. Také zde najdete glosář s “českou” výslovností.

V e-knize je mnoho situací, se kterými se v cizím městě, ale i jinde můžete setkat. Zde jsou některé ze situací, které se anglicky naučíte lépe zvládat:

Jste v cizím městě a nemáte lístek na tramvaj. Přijeli jste na hotel a chcete se ubytovat. Jste v cizině a chcete nakoupit dárky pro kamarády. V letadle něčemu nerozumíte. Nastupujete do autobusu a ptáte se řidiče. Jste na hotelu a chcete lůžko navíc. U číšníka si chcete objednat rybu a salát. Konverzace po telefonu. Ztratila se vám peněženka a hledáte pomoc. V obchodě s oblečením si chcete koupit a vyzkoušet nové kalhoty. A další a další praktické situace, ve kterých se budete snažit lépe domluvit anglicky.

Začtěte se do těchto vět a konverzací a pořiďte si e-knihu Začátečník ve městě.

Parametry a specifikace

Základní

Autor Richard Ludvík
Jazyk česky, anglicky
Počet stran 222 stran
Rok vydání 2021
Série Začátečník
Díl série 3
Nakladatel KKnihy.cz
Kód:  EK37033
Prod. číslo:  999-00-031-2549-1
P-DC1-WEB12