Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Zachraňte váš vztah - 1. pomoc pro partnerství v krizi - online trénink

Partner:
NERO CENTRUM s.r.o.
Lokalita:
Česká republika
2 524 Kč
2 086 Kč bez DPH

Zachraňte váš vztah - 1. pomoc pro partnerství v krizi - online trénink

Obsah tréninku:

 • Celý online trénink trvá 21 dní - resp. 30 – 9 dní jako jeden z bonusů pro Vás. Jedná se o ucelený program – změnu náhledu, zaměřenou pozornost a přeměnu na jiné lepší já.
 • Cílem tréninku je přeměna Vaší energie – Vaší síly, abyste se stali žádaným společníkem, aby Vás v životě chápali, respektovali a partneři dokázali projevit lásku. Abyste se i Vy sami cítili mnohem lépe a radostněji a všechny životní situace dokázali zvládat obratně a užitečně. Nikoli však na úkor druhých. Aby si obě partnerské strany užívaly uspokojení a zavládla příjemná pohoda a harmonie. Tím se spustí i fungování v dalších životních aspektech – práci, zdraví a pozná to i vaše peněženka.  
 • S tréninkem získáváte –  TEXTOVÉ NÁVODY, INSPIRACE, NAHRÁVKY, VIDEA A SAMOZŘEJMĚ TAKÉ MATERIÁLY S TECHNIKAMI, které Vám excelentně pomohou v každé situaci.      
 • K práci využijeme těch nejlepších vědeckých a přednostně excelentních alternativních způsobů k Vaší přeměně. Nebude chybět ani magie. Tu používá mnoho z vás, ale málokdo tak, aby nesla skutečně to, co chceme.
 • Dodržet techniky a postupy, to je smysl tréninku. To je cesta k úspěchu a trvalé harmonie ve vztazích.  
 • Součástí i v bonusech jsou harmonizační nahrávky, které posouvají hranice úspěšnosti a také mnoho dalších materiálů, které velmi úzce souvisí s dosahováním harmonie a úspěšné komunikace.  
 • CO TRÉNINKEM ZÍSKÁTE: Vylepšení vztahů na maximum. Vyšší sebevědomí. Zisky v dalších oblastech – zdraví, práce, peníze. Nový náboj do života a schopnost si užít každý den v radosti. Uznání a kredit – Vaše osobnost poroste a ostatní si toho velmi rychle všimnou.
 • VAŠE BONUSY - meditační nahrávky, inspirace pro Vás, navíc video se speciální harmonizační technikou s multifunkčním použitím. Video s technikou – odrušení zaměření myšlenky - unikátní hypno-vizualizační nahrávka proti manipulaci.
 • Získáváte bonusy v celkové hodnotě více jak – 800 Kč – ostatní bonusy jsou neprodejné a jinak je nelze získat.

Kde a jak uplatnit?

Jak poukaz uplatnit

 • Po úhradě odešlete email na: 1mariemagda@seznam.cz nebo vyplňte formulář na adrese: https://reiki-shamballa-zasveceni.cz/lecebne-energie/unnamed-3/poukazy-z-alza-cz
 • Na vašem zakoupeném poukazu najdete unikátní kód, který, prosím, opište do textu emailu nebo formuláře. Dále připojte text, že poukaz je zakoupený v Alza.cz. Následně obdržíte přístupové údaje do příslušné sekce sekce - na webových stránkách obchodníka, kde čerpáte službu.
 •  Poukaz - služba - je vhodná pro pro každého, kdo touží po pohodovém vztahu.

Platnost poukazu

365 dnů

Kde poukaz uplatnit

Česká republika
Kód:  RAD03XT
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB23