Obnovit stránku

Začněte s proč

Audiokniha
349 Kč
288 Kč bez DPH

Začněte s proč

Začněte s proč vám odhalí, jak vůdčí osobnosti inspirují k činům.

Při studiu vůdčích osobností a organizací, které velkou měrou ovlivnily svět, Simon Sinek zjistil, že všichni uvažovali, jednali a komunikovali přesně stejným způsobem – vždy začali s otázkou PROČ a až poté řešili, JAK a CO realizovat. Autor tento model nazývá zlatý kruh. Jde o velmi účinný princip, na jehož základě lze vybudovat firmu, organizaci, věnovat se politice, vést hnutí a inspirovat lidi.
Každá organizace umí vysvětlit, CO dělá.
Některé umějí vysvětlit, i JAK to dělají.
Ale jen málo z nich dokáže formulovat, PROČ to dělají.
Za PROČ se přitom nepovažují peníze nebo zisk, to jsou vždy jen výsledky. Proč vaše organizace existuje? Proč dělá věci, které dělá? Osobnosti a firmy, které to vědí, nikdy nepotřebují manipulovat – ony inspirují. Lidé je následují ne proto, že musejí, ale protože sami chtějí. Zaměstnance jejich práce těší, spatřují v ní smysl, mají zázemí a hrdost. Zákazníci jsou loajální, ochotni poskytnout podporu i v těžkých časech, imunní vůči manipulacím ostatních. 

Napsali o knize Začněte s proč

Začněte s proč bych dal jako povinnou četbu všem našim politikům.

Martin Janda, blogger

Začněte s PROČ poskytuje pronikavý a bystrý pohled na to, čím se odlišují velcí lídři a společnosti od zbytku světa. Spoustu lídrů (a také autorů) se snaží nalézt autenticitu, ale na špatných místech – Sinek vás zavede přímo k jejímu zdroji.

Polly LaBarre, spoluautorka knihy Mavericks at Work

Začněte s PROČ nabízí jednoduchý a pragmatický přístup k úspěšnému vůdcovství. Každý příběh vás přinutí dívat se na věci z úplně jiné perspektivy. Perspektivy, která má velmi blízko k pravdě.

Mokhtar Lamani, bývalý velvyslanec, zvláštní vyslanec v Iráku, stálý pozorovatel OSN

Začněte s PROČ vás přinutí změnit způsob, jakým uvažujete o svém podnikání. Je to výborné čtení, které jde přímo k jádru věci. Tato kniha vás bude skutečně inspirovat.

Howard Putnam, bývalý CEO společnosti Southwest Airlines, autor knihy The Winds of Turbulence

Simon Sinek

Simon Sinek seznamuje jednotlivce i organizace s modelem zlatého kruhu a principem fungování PROČ. Jeho poznatky využívají všichni, kteří chtějí někoho inspirovat, od řadových úředníků po zahraniční velvyslance, od malých podniků po korporace typu Microsoft, od Hollywoodu po Pentagon. Vyučuje na Kolumbijské univerzitě v rámci programu Strategické komunikace. Pokud zrovna nebydlí v hotelu, žije v New Yorku. Je autorem blogu na blog.startwithwhy.com.

4,0
hodnotilo 5 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 07:04:55

Autor

Autor Simon Sinek
Interpret Ondřej Halámek

Podrobnosti

Délka 8 h
Velikost 128 kbps 427 MB
Kategorie Audioknihy, Osobní rozvoj, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AK1A851
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB28