Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Zapomenutá vražda

E-kniha, česky
279 Kč
254 Kč bez DPH

Zapomenutá vražda

Starobylé anglické sídlo, nevyřešená vražda a příliš mnoho podezřelých. Pro autorku románů Saru Medlarovou zkrátka dokonalá dovolená.

Poté co Sara Medlarová, její neteř Kate a jejich kamarád Jack vyřeší v malém městečku Lachlan na Floridě dva případy vražd, potřebují změnu prostředí. Sara jim domluví návštěvu u své dlouholeté přítelkyně v Anglii. Po příjezdu na Oxley Manor, staletí staré sídlo, jež bylo proměněno v luxusní hotel, Kate s Jackem rychle dochází, že má Sara něco za lubem. Zjistí, že Sara pozvala také několik dalších osob, aby se k nim na Oxley připojily.
Když se všichni sejdou, Sara jim vysvětlí, proč jsou tu. Před desítkami let z Oxley uprchli dva lidé a od té doby o nich nikdo neslyšel – a Sara chce tu dávnou záhadu vyřešit. Stejně jako lidé, kteří zde byli tu noc, kdy ti dva zmizeli, se hosté ocitnou v živoucím představení.
Při rekonstrukci událostí té noci začne být očividné, že všichni mají co skrývat a nikdo není v bezpečí, zvlášť když je po objevení kostry jasné, že přinejmenším jedna z osob, které zmizely, byla zavražděna.
Sara, Jack a Kate se znovu ocitnou v centru záhadného případu, který můžou vyřešit jenom oni. Někdo je však ochotný dál zabíjet, aby udržel pravdu o Oxley Manor pohřbenou, a žádný z hostů není v bezpečí.

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi
Druh ochrany social

Základní

Autor Jude Deveraux
Jazyk česky
Počet stran 376 stran
Rok vydání 2021
Série A Medlar Mystery
Díl série 3
Nakladatel Baronet
Kód:  EK37355
Prod. číslo:  978-80-269-1541-6
P-DC1-WEB03