Obnovit stránku

Zážitkový ponor aneb potápěčem na zkoušku

Partner:
potapeni.shop
Lokalita:
Česká republika
2 199 Kč
1 817 Kč bez DPH

Zážitkový ponor aneb potápěčem na zkoušku

Informace o průběhu:
Po příchodu do potápěčského centra předložíte svůj zážitkový poukaz. Následně se přesuneme na místo ponoru. Tam, jako první, proběhne teoretická příprava, kde se účastníci dozví základní informace, jak bude zkušební ponor probíhat a jaké úkony budete v bazénu provádět, dozví se něco málo z teorie potápění, jak funguje potápěčská výstroj a vysvětlíme jim to nejdůležitější, co musíte znát pro svou vlastní bezpečnost. Poté následuje ustrojení do potápěčské výstroje (na břehu) a vstup do bazénu s příjemně teplou vodou. První cvičení probíhá v malé hloubce (cca 1,3 metru) a instruktor bude postupovat přesně v takovém tempu, aby pro účastníky bylo vše příjemné. Během zkušebního ponoru si osvojí základní potápěčské dovednosti a zkusí si plavání s přístrojem, případně ponor do hlubší části bazénu, pokud bude vše v pohodě tak do max. hloubky 5 m. Na zkušební ponor stačí si sebou vzít plavky, případně tričko na šnorchlování, ručník a žabky. Převlečení do plavek je možné na místě.
Balíček obsahuje:
2hodinový kurz pro zkušební ponor pro jednu osobu (zapůjčení vybavení pro ponor, vstup na bazén, doprava z centra na místo ponoru a zpět a individuální péče certifikovaného instruktora potápění, lahev vody).
Balíček neobsahuje:
Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Sezóna:
Celoročně
Doprovod:
Je možný jako divák (max. 1 osoba - zdarma)
Počasí: 
Nemá vliv
Doporučené oblečení:
Plavky, ručník, případně tričko do vody.
Zdravotní stav
Zážitek není vhodný pro těhotné ženy. Účastník nesmí být pod vlivem návykových či omamných látek, nebo pod vlivem alkoholu. V případě, že pod vlivem bude, dodavatel má právo zážitek neposkytnout a poukaz tak propadá. V případě zdravotních omezení nás informujte již při rezervaci a případně konzultujte také se svým lékařem.
Poznámka
Věková hranice pro děti je od 12 let. Dítě starší 12 let může být účastno zážitku i samostatně, po písemném souhlasu rodičů a za jejich doprovodu na místo uskutečnění. Ponor s hendikepovanými osobami je možný, ale je nutné domluvit se předem. Termín konání zážitku se sjednává individuálně. Pokud vám více vyhovuje setkat se přímo na místě ponoru, je nutné se při rezervaci termínu domluvit .

Kde a jak uplatnit?

Jak poukaz uplatnit

Rezervace termínů:
telefonicky nebo osobně v našem potápěčském centru, min. 14 dnů předem

Kontakt pro rezervace:
tel. 607 056 917
e-mail: kurzy@dcmanta.cz

osobně v potápěčském centru: ul. Kořenského 5, 15000 Praha 5 Smíchov

Platnost poukazu

180 dnů
Kód:  RAD02R9
P-DC1-WEB27