Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny od pondělí do soboty jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

Zbraně vlivu

E-kniha, česky
279 Kč
254 Kč bez DPH

Zbraně vlivu

Zbraně vlivu je dnes již téměř klasickou knihou o přesvědčování a manipulaci (nebo taky o vyhovění a persuasi). Autor v knize přináší odpověď na otázku, proč říkáme "Ano", i když nesouhlasíme.
Nejcitovanější sociální psycholog současnosti Robert Cialdini se více jak třicet pět let věnuje výzkumu vyjednávání, přesvědčování a problematice vyhovění. V rámci svého výzkumu se nechával inkognito najímat jako podomní obchodník, dealer drogistického zboží, prodejce automobilů nebo pracovník PR agentury. Absolvoval školení obchodních firem, kurzy prodejních dovedností, analyzoval postupy nejúspěšnějších prodejců. Výsledkem jeho neobvyklého úsilí je dokonalá pomůcka pro každého, kdo chce mít svůj život, ať již profesní či soukromý, pevně ve svých rukou.
Kniha byla přeložena do 27 jazyků a bylo prodáno přes 2 miliony výtisků
V knize se dozvíte:které psychologické principy ovlivňují, že řeknete "ano"jaké jsou techniky manipulující vaše rozhodnutíjak malý je rozdíl ve formulaci požadavku stačí, aby mu bylo vyhověnok čemu využít známky zvýšeného tlakujak si zachránit život při nehodě v davu lidí-jak říci "ne"
Kniha je určena všem těm, kteří odmítají být manipulováni, kteří chtějí porozumět tomu, v čem tkví síla přesvědčovacích taktik a hodlají se aktivně bránit.
4,5
hodnotilo 2 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Základní

Autor Robert B. Cialdini
Jazyk česky
Počet stran 333 stran
Rok vydání 2012
Nakladatel Jan Melvil publishing
Kód:  EK10128
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  978-80-87270-32-5
P-DC1-WEB14