Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny od pondělí do soboty jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

Zemětřas

E-kniha, česky
169 Kč
154 Kč bez DPH

Zemětřas

V době občanské války přilákaly zprávy o zlatě na zamrzlém Klondiku na pacifický severozápad tisíce dobrodruhů. Každý chtěl zbohatnout. Ruští těžaři si dokonce najali vynálezce Levitica Bluea, aby jim zkonstruoval stroj, který dokáže těžit zlato pod ledem. Tak se zrodil Zemětřas. Již při první zkoušce se však stal neovladatelným – zničil několik bloků v centru města a otevřel puklinu, ze které začal stoupat jedovaný plyn. Ti, kdo se ho nadechli, se změnili v živé mrtvoly… Uplynulo šestnáct let. Zničené a zamořené město dělí od okolí vysoká zeď. Jen kousek za ní žije Blueova vdova se svým patnáctiletým synem Ezekielem. Ten se jednoho dne ve snaze očistit jméno svého otce vydává na výpravu zpět do zničeného města. Do města plného hladových nemrtvých, vzdušných pirátů a ozbrojených zločinců...
Originální americký steampunk (neboli žánr fantastiky zasazený do devatenáctého století), román ověnčila cena Locus (Hugo a Nebula zůstaly jen v podobě neproměněných nominací).
4,5
hodnotilo 2 zákazníků
3
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Základní

Autor Cherie Priestová
Jazyk česky
Počet stran 368 stran
Rok vydání 2012
Série Mechanické století
Nakladatel Triton
Kód:  EK8480
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  978-80-738-7454-4
P-DC1-WEB27