Obnovit stránku

Prodloužili jsme otevírací dobu našich prodejen, ale pokud nemáte cestu kolem, objednávky nad 4 000 Kč stále doručujeme zdarma!

Žena mého života

E-kniha, česky
269 Kč
222 Kč bez DPH

Žena mého života

Tvrdí, že je moje manželka. Ale moje žena zemřela... anebo ne? Buď lže ona.... nebo já.

Tři dny po Vánocích se na policejní stanici v Charing Crossu objeví žena. Nemá mobil ani žádný průkaz totožnosti, jen kousek papíru se jménem soukromého vyšetřovatele Davida Rakera. Představí se jako jeho manželka Derryn.
Když na stanici dorazí Raker, je v naprostém šoku. Neznámá žena vypadá jako Derryn, zná podrobnosti o jejich manželství, společných vzpomínkách, a dokonce popisuje i jejich soukromé rozhovory. Je tu ale jeden problém: Rakerova manželka je už osm let mrtvá.
Žena tvrdí, že se Raker psychicky zhroutil a podlehl iluzi, že zemřela, a její verzi potvrzuje i uznávaný psychiatr. Raker chce její slova vyvrátit Derryniným úmrtním listem a další dokumentací, jenže… všechno je pryč. A navíc se v případu brzy stává hlavním podezřelým.
Bylo jejich manželství skutečné? Nebo Raker celou dobu trpěl bludy? Opravdu je tohle žena, kterou miloval a oplakal? Raker se ocitá na útěku před policií a současně musí vypátrat pravdu dřív, než přijde o všechno: své vzpomínky, zdravý rozum i život…

4,7
hodnotilo 3 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Základní

Autor Tim Weaver
Jazyk česky
Počet stran 512 stran
Rok vydání 2019
Žánr Thrillery
Série David Raker
Díl série 9.
Nakladatel Mystery Press
Kód:  EK31417
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  978-80-758-8140-3
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB4