Obnovit stránku

Žena z kajuty č. 10

Audiokniha
249 Kč
226 Kč bez DPH

Žena z kajuty č. 10

Detektivní příběh o záhadném zločinu bez oběti, ke kterému mělo dojít během plavby na luxusní jachtě

Jak mohlo dojít k vraždě, když nikde není tělo?
Jak může někdo být podezřelý, když nedošlo ke zločinu?
Jak mohla žena z kajuty č. 10 zmizet, když ji v kajutě nikdo neviděl?
Neexistuje zločin bez oběti…
Novinářka Lo Blacklocková píše hlavně do cestovatelských časopisů, a právě dostala životní šanci: má se vydat na luxusní plavbu po norských fjordech, a to s nejvybranější společností. Okružní plavba na soukromé jachtě Polární záře se z elegantní pohádky plné večeří ve velkém stylu a noblesních kajut, změní v noční můru. Lo v šeru zahlédne, že někdo spáchal vraždu. Ale kdo? Nikdo kromě ní incident neviděl a nikdo z hostů nechybí. Co se vůbec stalo? Něco je tu velice špatně…
Román, který připomíná vrcholné dílo Agathy Christie, je plný překvapení a zvláštních, nepříjemných odhalení.

Ruth Ware

Ruth Ware vyrostla v Sussexu na jižním pobřeží Anglie. Po dokončení manchesterské univerzity cestovala a načas zakotvila třeba v Paříži. Vystřídala pestrou škálu zaměstnání. Pracovala jako servírka, prodavačka knih, lektorka angličtiny a tisková mluvčí. V současné době žije s manželem a dvěma dětmi v severním Londýně.

Simona Postlerová

Simona Postlerová je dcerou Alexandra Postlera st., herce a režiséra, a Jany Postlerové, jazykové poradkyně. Po gymnáziu absolvovala studia herectví na DAMU a již během studia hostovala v Národním divadle, kde v roce 1987 získala stálé angažmá. Od roku 1992 je členkou Divadla Na Vinohradech. Příležitost získala také v divadle Ungelt a v Karlínském divadle. Hrála v mnoha televizních seriálech a inscenacích a věnuje se také dabingu a načítání audioknih. Herectvím se zabývá i bratr Alexandr. S manželem Zdeňkem Hráškem, kytaristou, má dvě děti – dceru Janu Magdalenu a syna Damiána.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 10:41:00

Autor

Autor Ruth Ware
Interpret Simona Postlerová

Podrobnosti

Rok vydání 2 017
Kategorie Detektivky, thrillery, Zahraniční literatura
Jazyk česky
MIME typ mp3
Kód:  AUD00141
P-DC1-WEB28