Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Ženy a muži a sex

E-kniha, česky
Ona Dnes 15 %
Koupit se slevovým kódem 2021ONADNES15 161 Kč
189 Kč
172 Kč bez DPH

Ženy a muži a sex

Čím se tato e-kniha liší od záplavy knih, videí, filmů, časopiseckých rubrik, poradenství a dalších informačních zdrojů naučných či uměleckých na toto téma? Nenabízí pouze jednotlivé „nové metody a tipy“, jak optimalizovat duševní i fyzické vztahy obou pohlaví, ale přináší nástroje, jak si vnímavý čtenář může sám hravě dovodit jakoukoliv metodu; dokonce mnoho metod, z nichž si pak ušije optimální mix sobě na míru. Proč je seznamování a navazování vztahů i jejich další trvání někdy tak bolestné – a jak to udělat, aby probíhalo z hlediska obou pohlaví optimálně? Co nebylo v zahraničních bestsellerech o ženách a mužích a proč vy, čtenáři, zde můžete dojít ve svých závěrech ještě dále?

Tato e-kniha navazuje na tři papírové knižní bestsellery Davida Grubera o komunikaci žen a mužů – z let 2003, 2007 a 2020. Jeho přístup k tomuto tématu se tedy více než osvědčil a podle mnohých je jakousi „povinnou“, spíše však vřele doporučenou četbou pro ty, kteří v životě plánují nebo již mají nějaký fyzický a psychický vztah k opačnému pohlaví.

Parametry a specifikace

Základní

Autor David Gruber
Jazyk česky
Počet stran 156 stran
Rok vydání 2021
Nakladatel E-knihy jedou
Kód:  EK37449
Prod. číslo:  999-00-031-5747-8
P-DC1-WEB23