Obnovit stránku

Zepp Aura pro Amazfit Active

760,-

Zepp Aura pro Amazfit Active

Elektronická licence Zepp Aura

Software s umělou inteligencí pro Amazfit Active

Software Zepp Aura využívá umělou inteligenci ke sledování spánkových návyků a zajistí vám přístup ke všem biometrickým údajům, včetně podrobných údajů o spánku. Na základě naměřených hodnot vám může software pomoci vytvořit lepší spánkovou rutinu pro zlepšení celkové kvality spánku a zlepšení regenerace. Data získaná z vašeho zařízení Amazfit umí software Zepp Aura přesně interpretovat a rozhodnout o dalším správném postupu pro zlepšení kvality spánku. Zepp Aura dohromady nabízí AI asistenta, Zprávu o kvalitě spánku, Přehledy o spánku, Hudbu pro lepší spánek, Poznatky o spánku a Poznatky o připravenosti. K dispozici budete mít AI asistenta, který pro vás vytváří doporučení na základě historie spánku, přičemž s ním můžete v reálném čase zkonzultovat všechny věci související se spánkem.

Elektronická licence Zepp Aura pro Amazfit

Co nabízí dárková poukázka Aura?

Zadáním kódu v aplikaci uplatníte poukaz, který vám poskytne nárok na roční předplatné Zepp Aura. Cena této služby je v Evropě 29,99 EUR, tedy samotná hodnota poukazu je 30 EUR.  Po obdržení poukazu se uživatelé musí nejprve přihlásit k odběru služby Aura, aby mohli využít roční bezplatnou zkušební verzi. Po přihlášení k odběru nebudou uživatelům účtovány žádné poplatky. Po skončení ročního bezplatného zkušebního období budou automaticky účtovány běžné poplatky za službu. Během tohoto období mohou nastat dvě situace:

1) Pokud uživatel během ročního bezplatného zkušebního období zruší svůj odběr, může jej využívat i nadále až do uplynutí zkušebního období a po jeho skončení mu nebude účtován žádný poplatek.
2) Pokud uživatel nezruší svůj odběr během ročního bezplatného zkušebního období, společnost Apple/Google mu ke konci zkušebního období zašle e-mail s upozorněním, že mu bude po uplynutí zkušebního období účtován poplatek.

Software vám pomůže rozklíčovat jednotlivé ukazatele

Zepp Aura vám nejenom poskytne ucelená data o vašem spánku, ale zároveň vám je dodá srozumitelnou formou s vysvětlením jednotlivých údajů. K dispozici budete mít svého vlastního spánkového trenéra, který vás povede cestou za lepším spánkem. Jelikož jsou spánek a regenerace těla velice úzce propojené, bude mít lepší a kvalitnější spánek důležitý vliv pro váš život. Zepp Aura rovněž poskytujte hudební scény a meditační obsah vám na míru, takže se můžete zklidnit a nebo lépe usnout, aniž byste museli trávit čas nad rozhodováním, co si zvolit.
Elektronická licence Zepp Aura pro Amazfit

Zepp Aura zobrazí zprávu o kvalitě spánku

AI asistent vám ukáže detailní statistiky a přehled o vašem spánku a relaxaci, a to aniž byste museli měnit stávající návyky nebo navíc investovali další čas/peníze. Pokud budete hodinky nosit během spánku 7 dní, umělá inteligence se postará o ukládání a analýzu dat z hodinek. Poté vám vypracuje přesnou diagnostickou zprávu.

Elektronická licence Zepp Aura pro Amazfit
Elektronická licence Zepp Aura pro Amazfit

Jak uplatnit dárkovou kartu?

  1. Otevřete aplikaci Zepp a klikněte na Profil
  2. Dárková poukázka (vlevo nahoře)
  3. Ikona přidání kupónu (vpravo nahoře)
  4. Zadejte kód kupónu
  5. Uplatnit
  6. Klikněte na kupón a následně na tlačítko Použít nyní
  7. Ponechte zakliknuto Yearly, 1-Year Free
  8. Potvrdit
  9. Dále je nutné potvrdit platební údaje pomocí testovací platby ve výši 10 CZK (zajišťuje Google Play). Od teď bude předplatné na rok zdarma aktivní.
Kód:  AMZelAa
Prod. číslo:  2926934130874
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB11