Obnovit stránku

BLACK FRIDAY končí dnes! ⏱️ Nenechte si utéct ty nejnižší ceny za poslední rok!

Zimní oběť

E-kniha, česky
149 Kč
135 Kč bez DPH

Zimní oběť

První díl kriminální série Monse Kallentofta - "nového krále skandinávské detektivky"

Okamžitě po vydání se stal bestsellerem. Jen ve Švédsku bylo prodáno více než tři sta tisíc výtisků, kniha zde byla celé tři měsíce nejprodávanějším titulem a dominovala žebříčkům prodejnosti i v ostatních severských zemích. Práva byla prodána již do jedenácti zemí a chystá se filmové zpracování celé série.

Panuje nejstudenější zima, jakou kdo pamatuje. Za obzvlášť mrazivé noci je nalezeno tělo obézního muže visící na osamělém stromě uprostřed větrem ošlehané pustiny Östergötlandu. Případem je pověřena mladá kriminální inspektorka Malin Forsová, svobodná matka řešící své osobní problémy. S kolegy z linköpinské policie musí zjistit, kdo je onen muž a jak se jeho tělo ocitlo na stromě. A kdo ho zavraždil. Hledání vraha zavede Malin k nejtemnějším zákoutím lidského srdce.


Mons Kallentoft

Pracoval v reklamě a novinách, debutoval románem Pesetas. Za tuto knihu získal prestižní Katapultpriset za nejlepší švédský debut roku 2000. Napsal další dvě oceňované beletristické práce. Jeho čtvrtou knihou byl detektivní román Zimní oběť (česky Host 2011) s hlavní hrdinkou kriminální inspektorkou Malin Forsovou. V této sérii ve Švédsku dále vyšly knihy Podzimní vražda, Jarní mrtvola a Páté roční období.

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi, pdf2
Druh ochrany social

Základní

Autor Mons Kallentoft
Jazyk česky
Počet stran 448 stran
Rok vydání 2011
Série Malin Forsová
Díl série 1.
Nakladatel Host
Kód:  EK12935
Prod. číslo:  978-80-729-4416-3
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB13