Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny od pondělí do soboty jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

Život víry 2015/1

E-kniha, česky
25 Kč
23 Kč bez DPH

Život víry 2015/1

Život víry – rozmanité stránky církve mezidenominační měsíčník, který vydává Křesťanská misijní společnost

V lednovém čísle najdete:* rozhovor: Hansi Hirschmannová- Bývalá členka Hitlerjugend a obdivovatelka Hitlera, která se později stala křesťankou, vypráví o psaní knih, o spolupráci s Corrie ten Boom, o lásce k Čechům a Židům a o cestě ke smíření a odpuštění* téma: Evangelium a česká duše- Heidi Bakerová: Zázraky i v Evropě? (rozhovor)- Evangelizační rozhovor: Jak na to? (J. Chvojková)- Zvěstujeme strach ze smrti? (M. Skrbek)- Proč některé sbory rostou? (anketa)

* hudba- Pavel Helan (autor písně iBůh): „Chci lidem dávat otázky…“

* můj příběh- Poklad v Tesku (H. Penkalová)- Cysta na vaječníku (Renata)- První modlitba (M. Hovorková)

* nad Biblí- Moc povzbuzení (M. Moldan)* knižní recenze- David Brainerd – mezi Bohem a indiány (T. Ditrich)+ reportáž o konferenci „Začít znovu a jinak“ s Lin Buttonovou+ úvodník Davida Nováka (Uspěli jsme?)+ editorial Tomáše Dittricha (Nesnaž se dohnat Martina)+ kreslený vtip Pavla Bosmana+ jeruzalémská perspektiva: česká vláda v Izraeli, zákon o židovském charakteru státu…+ ptáme se lékaře: Způsobuje očkování autismus? (MUDr. Ondřej Čapek)+ zprávy ze života církve u nás i v zahraničí+ oznámení o chystaných křesťanských akcích

Toto číslo v tištěné podobě můžete zakoupit na: http://www.kmspraha.cz/knihkupectvi/casopisy/zivot-viry/zivot-viry-1-2015 Další informace včetně předplatného: tel. 284 841 922, e-mail: predplatne@zivotviry.cz,web: www.zivotviry.cz (včetně objednávkového formuláře on-line),facebook: www.facebook.com/zivotviryŽivot víry je nejrozšířenější protestantský křesťanský měsíčník v našich zemích. Mezi několik tisíc jeho čtenářů patří členové naprosté většiny českých a slovenských církví a společenství. Přináší informace o dění v křesťanských církvích i mimo ně, analýzy a komentáře k aktuálním tématům, rozhovory, recenze, čtenářské příběhy, fejetony, humor atd.Součástí každého vydání je i bohatý informační servis o chystaných akcích (Kalendář křesťanských akcí najdete i na našich webových stránkách – http://kalendar.zivotviry.cz).

Parametry a specifikace

Základní

Autor KMS
Jazyk česky
Počet stran 36 stran
Rok vydání 2015
Nakladatel KMS – Křesťanská misijní společnost
Kód:  EK12111
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  999-00-015-0959-0
P-DC1-WEB14