Obnovit stránku

Změňte své návyky

Audiokniha
299 Kč
272 Kč bez DPH

Změňte své návyky

Systém jednoduchých pravidel pro všechny životní situace

Co byste si přáli ve svém životě změnit? Chcete se zaměřit na svou práci? Lépe komunikovat? Naplánovat si svou budoucnost? Vybalancovat svůj pracovní a soukromý život? Věnovat se svému zdraví a sportovním aktivitám? Mít větší trpělivost s kolegy v práci a v rodině? Posílit sebevědomí? Zažívat méně stresu? Zkrátka, chcete být šťastnější?
M. J. Ryan se za posledních 14 let setkala s vysoce postavenými lidmi ve velkých firmách, s podnikateli nebo s úplně obyčejnými lidmi v rozmezí od šestnácti do sedmdesáti pěti let. Napsala mnoho knih o osobním růstu a pořádá setkání a workshopy po celém světě. Díky své práci viděla mnoho lidí, jak překonávají svou zlost, poznávají svůj strach, emocionálně rostou a stávají se citlivějšími, zralejšími a silnějšími. Jejich cílem je být šťastnější a dosáhnout všeho, po čem touží.
Pro své klienty začala pracovat na systému jednoduchý pravidel pro všechny životní situace, ve kterých klienti potřebovali dosáhnout změny. Hlavním cílem bylo znovu nalézt smysl života. Pravidla klientům pomáhala přijít na to, čeho chtějí ve svém životě dosáhnout a kým vlastně chtějí být. Opakování těchto jednoduchých frází jim v tom pomáhalo. Bez velkých obtíží začali měnit své chování, jak potřebovali.
81 pravidel, které považovali klienti autorky za nejúčinnějšípravidla seřazena do skupin podle témat, kterými se zabývajípodrobný návod pro jakoukoliv změnu vašeho chování

Parametry a specifikace

Audio

Délka 02:37:20

Autor

Autor M.J. Ryan
Interpret Vendula Fialová

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 214 MB
Kategorie Audioknihy, Osobní rozvoj, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AK1B395
Záruka: 24 měsíců
WEB19