Obnovit stránku

Zmizela v mlze

Audiokniha
219 Kč
181 Kč bez DPH

Zmizela v mlze

Severská krimi Zmizela v mlze v českém provedení od držitelky ocenění za nejlepší českou detektivku

Kriminalista Josef Bergman chce strávit poklidnou dovolenou v odlehlé vesnici u norského fjordu. Místo rybaření se však ocitne v hodně zamotaném případu. Místní psychosomatička Katrine totiž začne dostávat výhružné vzkazy, vyčítající jí smrt její sousedky. Vzápětí Katrine zemře další pacientka. Rybáři ji najdou uškrcenou na opuštěném místě u řeky. Bergman postupně zjišťuje, že skoro každý obyvatel zdánlivě idylické vesnice má nějaké tajemství.

Napsali o knize Zmizela v mlze

Mám za sebou celou sérii a pro mě byl tento nejlepší díl.

DariDerek, databazeknih.cz

Novinka z pera české autorky je opět povedená - slušná zápletka, uvěřitelné postavy, na zajímavosti přidalo severské prostředí ..

genie, databazeknih.cz

Michaela Klevisová

Vystudovala žurnalistiku na Univerzitě Karlově a od roku 1997 v tomto oboru pracuje. Přispívala například do magazínu Hospodářských novin IN nebo do cestovatelského magazínu Travel Digest. V roce 2008 se také scénáristicky podílela na několika dílech seriálu Ulice. Hned za svou prvotinu Kroky vraha obdržela od české sekce mezinárodní Asociace autorů detektivní literatury (AIEP) Cenu Jiřího Marka za nejlepší detektivní knihu roku. Tu získala i za krimi Dům na samotě. Píše rovněž sbírky povídek pro milovníky koček.

Kristýna Kociánová

Herečka Kristýna Kociánová vystudovala Janáčkovu konzervatoř v Ostravě. Po dvouletém působení v Divadle Petra Bezruče v Ostravě nastoupila roku 2005 do angažmá do Klicperova divadla v Hradci Králové. V současné době působí v Praze na volné noze. Z obrazovek je známá hlavně ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, ale také rolí Arnoštky v seriálu Ententýky nebo rolí Lenčiny kamarádky Milady v seriálu Helena. Kromě divadelní a televizní tvorby se věnuje také moderování (Snídaně s Novou, 2009), dabingu, hlasovým reklamám a rozhlasu.

4,8
hodnotilo 24 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 11:21:04

Autor

Autor Michaela Klevisová
Interpret Kristýna Kociánová

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 966 MB
Kategorie Audioknihy, Česká literatura, Detektivky, thrillery, Zahraniční literatura
Série Josef Bergman (audio)
Díl série 3.
Jazyk česky
Kód:  AK1A888
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB7