Obnovit stránku

Zpověď lovce ekonomik

Audiokniha
249 Kč
226 Kč bez DPH

Zpověď lovce ekonomik

Jste si opravdu jistí, že víte, proč se vedou války a probíhají revoluce? Bývalý „lovec ekonomik” John Perkins odkrývá pravdu o zákulisí současné geopolitické krize.

Lovci ekonomik jsou skvěle placení profesionálové, kteří šidí země celého světa o biliony dolarů. Peníze od Světové banky, Americké agentury pro zahraniční rozvoj (USAID) a dalších organizací zahraniční „pomoci“ přelévají do sejfů obřích korporací a kapes několika bohatých rodinných klanů, které ovládají světové přírodní zdroje. K jejich nástrojům patří falešné finanční zprávy, falšování volebních výsledků, úplatky, vydírání i vraždy. Ty jsou pak zdrojem nestability ve světě a antiamerických nálad. John Perkins, který byl dříve jedním z lovců ekonomik, řeší, jak by mohli Američané vytvořit klidný a stabilní svět pro budoucí generace.

John Perkins

John Perkins se narodil v americkém státě New Hampshire. Vystudoval ekonomii a pracoval v amerických Mírových sborech v Ekvádoru. V sedmdesátých letech byl zaměstnán ve významné konzultantské firmě, která poskytovala mimo jiné poradenský servis zemím třetího světa, Spojeným národům i Světové bance. Perkins uvádí, že tato společnost úzce spolupracovala s tajnými službami Spojených států.

Zbyšek Horák

Zbyšek Horák je český moderátor a dabér. V současné době působí především v dabingu. Léta působil v Českém rozhlasu, České televizi i TV Nova. Nyní se věnuje taky načítání audioknih. Z televizních obrazovek jej můžete znát například jako hlas Jeremyho Clarksona, jednoho ze tří moderátorů populární motoristické show Top Gear. Známé jsou i jeho čtené komentáře reportáží v pořadu Toulavá kamera.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 14:16:34

Autor

Autor John Perkins
Interpret Zbyšek Horák

Podrobnosti

Rok vydání 2 018
Kategorie Literatura faktu a publicistika, Zahraniční literatura
Jazyk česky
MIME typ mp3
Kód:  AUD00533
P-DC1-WEB27