Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny od pondělí do soboty jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 374 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Ztracen v čase

E-kniha, rusky
183 Kč
166 Kč bez DPH

Ztracen v čase

Захватывающий приключенческий научно-фантастический роман о путешествии во времени и мужчине из 20-ого века, затерявшемся в суровом прошлом, где он борется за жизнь и пытается разгадать тайну ворот времени. Когда он выживет, найдёт свою любовь и начнёт создавать цивилизацию, ему придётся вернуться в будущее и предотвратить другую битву: Вратами времени хотят воспользоваться нацисты, чтобы воскресить Третий Рейх. 

Vzrušující akční sci fi příběh o mladém muži původem z 20. století, který je náhodně vhozen Bránou času do hluboké minulosti. Ocitá se v primitivní společnosti lovců a krvelačných bojovníků.

Na místě a v čase, kde se dostal, jsou mu na první pohled všechny moderní znalosti k ničemu. Ku prospěchu mu mohou být jen ty nejzákladnější instinkty, které má v krvi a nezdolatelná chuť žít.

Příběh je plný napětí z lovu divokých zvířat, ale také boje o život s místními obyvateli. Život je boj,  tu skutečne platí doslovně.

Když už konečně najde způsob, jak v této kruté době přežít, najde si přátele a také skutečnou lásku, je poslán zpět do své budoucnosti, aby zastavil další hrozbu.

Bránu Času hledá bezohledný bývalý nacista Eduard Beck. Jejím prostřednictvím chce zvrátit přirozený tok dějin a po Hitlerovém boku opět vzkřísit věčnou Třetí Říši.

 

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi
Druh ochrany social

Základní

Autor Anton Schulz
Jazyk rusky
Počet stran 331 stran
Rok vydání 2015
Nakladatel Anton Šustek
Kód:  EK35693
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  999-00-017-6118-9
WEB3