Obnovit stránku

Osvěžte se letní slevou na vše! 😎💥 Nakupte nad 2000 Kč, v košíku zadejte kód LETNIDVOUSTOVKA a objednávku vám zlevníme o 200 Kč. Akce platí jen do neděle!

Medisana BU512

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
849 Kč
702 Kč bez DPH

Medisana BU512

Medisana BU512 je vysoce spolehlivým přístrojem, který je určený pro rychlé a přesné měření krevního tlaku. Díky svým kompaktním rozměrům si jej můžete snadno vzít s sebou na cesty, a budete tak mít svůj krevní tlak stále pod kontrolou. Vyniká velmi přesným měřením krevního tlaku, srdečního tepu i detekcí případných arytmií. Naměřené údaje zobrazuje pomocí čísel a barevné stupnice WHO na přehledném displeji, který znázorňuje rovněž datum a čas. Samotné měření přitom probíhá pomocí manžety určené pro obvod paže 22 až 36 cm.

Klíčové vlastnosti tlakoměru Medisana BU512

  • Spolehlivý tlakoměr určený na paži
  • Pro rychlé a přesné měření krevního tlaku a srdečního tepu
  • Medisana BU512 detekuje rovněž případné arytmie
  • Naměřené hodnoty zobrazuje na přehledném displeji
  • Disponuje pamětí pro 2 osoby a 90 pozicemi pro každou z nich
  • Automatické vypnutí po 3 minutách nečinnosti
  • Provoz pomocí 4× 1,5V AA LR6 baterií
  • Součástí balení ochranné pouzdro
  • Barevné provedení: bílé

Je spolehlivý a přesný

Nejvyšší důraz je u takto důležitého přístroje kladen na spolehlivost a přesnost. Tlakoměr Medisana dokáže měřit systolický a diastolický krevní tlak v rozsahu 0-299 mmHg a zobrazuje jej velmi prakticky pomocí barevné stupnice WHO. Měří také puls, a to v rozmezí od 40 do 190 tepů za minutu. Velmi výhodnou funkcí je rovněž schopnost detekovat případné srdeční arytmie.

Medisana BU512 si pamatuje 2 osoby

Tlakoměr Medisana BU512 disponuje vlastní pamětí pro 2 osoby, přičemž pro každou má vyhrazeno až 90 pozic. Je napájen pomocí čtyř baterií 1,5V AA LR6, které jsou součástí balení a pro převoz jistě oceníte rovněž přiložené praktické ochranné pouzdro. S ohledem na úsporu baterií je zařízení vybavené automatickým vypnutím po 3 minutách nečinnosti. Medisana BU512 vám zaručí vždy přesné měření vašeho krevního tlaku i srdečního tepu.

Rozměry:
13 × 11 × 6 cm

Hmotnost:
300 g

4,3
Hodnotili 3 zákazníci
100+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
0,00 %
nízká reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Typ Na paži
Manžeta pro max. obvod 36 cm
Přesnost měření pulsu 5 %
Přesnost měření tlaku 3 mmHg

Funkce

Funkce Automatické vypnutí, Dělená paměť pro dva uživatele, Detekce arytmie, Grafické znázornění tlaku, Indikace vybité baterie, LCD Displej, Paměť, Průměr tlaku

Rozhraní

Rozhraní NE
Kód:  MEDTL622
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  51162
P-DC1-WEB12