Obnovit stránku

Osvěžte se letní slevou na vše! 😎💥 Nakupte nad 2000 Kč, v košíku zadejte kód LETNIDVOUSTOVKA a objednávku vám zlevníme o 200 Kč. Akce platí jen do neděle!

Medisana BU514

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
949 Kč
784 Kč bez DPH

Medisana BU514

Medisana BU514 je vysoce spolehlivým přístrojem, který je určený pro rychlé a přesné měření krevního tlaku. Díky svým kompaktním rozměrům si jej můžete snadno vzít s sebou na cesty, a budete tak mít svůj krevní tlak stále pod kontrolou. Vyniká velmi přesným měřením krevního tlaku, srdečního tepu i detekcí případných arytmií. Naměřené údaje zobrazuje pomocí čísel a barevné stupnice WHO na přehledném displeji, který znázorňuje rovněž datum a čas. Samotné měření přitom probíhá pomocí manžety určené pro obvod paže 22 až 36 cm.

Klíčové vlastnosti tlakoměru Medisana BU514

 • Spolehlivý tlakoměr určený na paži
 • Pro rychlé a přesné měření krevního tlaku a srdečního tepu
 • Medisana BU514 detekuje rovněž případné arytmie
 • Vypočítává průměrnou hodnotu ze tří posledních měření
 • Naměřené hodnoty zobrazuje na přehledném displeji
 • Disponuje pamětí pro 2 osoby a 90 pozicemi pro každou z nich
 • Automatické vypnutí po 3 minutách nečinnosti
 • Provoz pomocí 4× 1,5V AA LR6 baterií
 • S detekcí vybité baterie
 • Součástí balení ochranné pouzdro
 • Barevné provedení: bílé

Je spolehlivý a přesný

Nejvyšší důraz je u takto důležitého přístroje kladen na spolehlivost a přesnost. Tlakoměr Medisana dokáže měřit systolický a diastolický krevní tlak s maximální odchylkou 3 mmHg a zobrazuje jej velmi prakticky pomocí barevné stupnice WHO. Měří také puls, a to s odchylkou 5 % naměřené hodnoty. Kromě toho vypočítává průměrnou hodnotu ze tří posledních měření, čím poskytuje skutečně spolehlivý obraz o vašem zdravotním stavu. Velmi výhodnou funkcí je i schopnost detekovat případné srdeční arytmie.

Medisana BU514 si pamatuje 2 osoby

Tlakoměr Medisana BU514 disponuje vlastní pamětí pro 2 osoby, přičemž pro každou má vyhrazeno až 90 pozic. Je napájen pomocí čtyř baterií 1,5V AA LR6, které jsou součástí balení a pro převoz jistě oceníte rovněž přiložené praktické ochranné pouzdro. S ohledem na úsporu baterií je zařízení vybavené automatickým vypnutím po 3 minutách nečinnosti. Medisana BU514 vám zaručí vždy přesné měření vašeho krevního tlaku i srdečního tepu.

Rozměry:
13 × 10,9 × 6 cm

Hmotnost:
333 g

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Typ Na paži
Manžeta pro max. obvod 36 cm
Přesnost měření pulsu 5 %
Přesnost měření tlaku 3 mmHg

Funkce

Funkce Automatické vypnutí, Dělená paměť pro dva uživatele, Detekce arytmie, Grafické znázornění tlaku, Indikace vybité baterie, LCD Displej, Paměť, Průměr tlaku

Rozhraní

Rozhraní NE
Kód:  MEDTL646
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  51165
P-DC1-WEB28