Obnovit stránku

Během svátku 8.5. mají všechny naše pobočky otevřeno, mimo P7 - Holešovic, P4 - Hájí, P9 - Počernic (pouze AlzaDrive otevřen), Brna - Střed, Brna - Lískovce, Děčína, Frýdku-Místku, Kladna, Ostravy a Plzně.

Medisana BU540

-16%
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
1 069 Kč
899 Kč
743 Kč bez DPH

Medisana BU540

Medisana BU540 je vysoce spolehlivým přístrojem, který je určený pro rychlé a přesné měření krevního tlaku. Díky svým kompaktním rozměrům si jej můžete snadno vzít s sebou na cesty, a budete tak mít svůj krevní tlak stále pod kontrolou. Vyniká velmi přesným měřením krevního tlaku, srdečního tepu i detekcí případných arytmií. Naměřené údaje zobrazuje pomocí čísel a barevné stupnice WHO na přehledném displeji, který znázorňuje rovněž datum a čas. Samotné měření přitom probíhá pomocí manžety určené pro obvod paže 22 až 42 cm, čímž je vhodný i pro osoby se silnější paží.

Klíčové vlastnosti tlakoměru Medisana BU540

 • Spolehlivý tlakoměr určený na paži
 • Vhodný i pro osoby se silnější paží
 • Pro rychlé a přesné měření krevního tlaku a srdečního tepu
 • Medisana BU540 detekuje rovněž případné arytmie
 • Vypočítává průměrnou hodnotu ze tří posledních měření
 • Naměřené hodnoty zobrazuje na přehledném displeji
 • Disponuje pamětí pro 2 osoby a 250 pozicemi pro každou z nich
 • S integrovaným Bluetooth připojením
 • Možnost stažení aplikace dostupné pro Android i iOS
 • Provoz pomocí 4× 1,5V AAA LR3 baterií
 • S detekcí vybité baterie
 • Součástí balení ochranné pouzdro
 • Barevné provedení: bílé

Tlakoměr Medisana je spolehlivý a přesný

Nejvyšší důraz je u takto důležitého přístroje kladen na spolehlivost a přesnost. Tlakoměr Medisana dokáže měřit systolický a diastolický krevní tlak s maximální odchylkou 3 mmHg a zobrazuje jej velmi prakticky pomocí barevné stupnice WHO. Měří také puls, a to s odchylkou 5 % naměřené hodnoty. Kromě toho vypočítává průměrnou hodnotu ze tří posledních měření, čím poskytuje skutečně spolehlivý obraz o vašem zdravotním stavu. Velmi výhodnou funkcí je i schopnost detekovat případné srdeční arytmie.

S možností sdílení dat s chytrým zařízením

Díky integrovanému Bluetooth je možné tlakoměr spárovat se svým chytrým zařízením. Stačí si do něj stáhnout aplikaci VitaDock, která je dostupná pro zařízení Android i iOS, a naměřené hodnoty tak budete mít vždy po ruce a přehledně ve svém chytrém telefonu či tabletu. Výsledky pak můžete velmi snadno konzultovat i se svým lékařem.

Medisana BU540 si pamatuje 2 osoby

Tlakoměr Medisana BU540 disponuje vlastní pamětí pro 2 osoby, přičemž pro každou má vyhrazeno až 250 pozic. Je napájen pomocí čtyř baterií 1,5V AAA LR3, které jsou součástí balení a rovněž umí detekovat, když jsou baterie vybité. Pro převoz jistě oceníte přiložené praktické ochranné pouzdro. Medisana BU540 vám zaručí vždy přesné měření vašeho krevního tlaku i srdečního tepu.

Rozměry:
14 × 13 × 6 cm

Hmotnost:
230 g

5,0
Hodnotilo 5 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
1,47 %
nízká reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Typ Na paži
Manžeta pro max. obvod 42 cm
Přesnost měření pulsu 5 %
Přesnost měření tlaku 3 mmHg

Funkce

Funkce Dělená paměť pro dva uživatele, Detekce arytmie, Grafické znázornění tlaku, LCD Displej, Oscilometrická metoda měření, Paměť, Průměr tlaku, sdílení naměřených dat s chytrým telefonem

Mobilní aplikace

Kompatibilní operační systém Android, iOS

Rozhraní

Rozhraní Bluetooth
Kód:  MEDTL820
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  51182
P-DC1-WEB17