Obnovit stránku

Mějte své zdraví pod kontrolou s chytrými tlakoměry HARTMANN Veroval®

Aktualizováno

Pravidelné domácí měření tlaku se netýká pouze seniorů, ale již střední generace by měla pomýšlet na plnohodnotnou prevenci před vážnými srdečními příhodami, která spolehlivě funguje jako ochrana před infarktem myokardu nebo mozkovou mrtvicí. Pro co nejspolehlivější měření tlaku je potřeba zvolit optimální pomocníky, proto se vám vyplatí investovat do nových špičkových tlakoměrů Veroval® od značky HARTMANN, které jsou vybaveny pokrokovými funkcemi a nabídnou vám dokonalý přehled o vašem zdraví.

Tlakoměry Veroval

i

Tlakoměry Veroval® jsou zdravotnické prostředky. Čtěte pečlivě návod k použití a informaci o bezpečném používání.

Mějte své zdraví pod kontrolou s chytrými tlakoměry HARTMANN Veroval® – OBSAH

Novinky pro pokrokový monitoring srdeční činnosti

Představujeme novinky z oboru měření tlaku, kterými jsou tlakoměr HARTMANN Veroval® compact + connect pažní tlakoměr a tlakoměr HARTMANN Veroval® compact + connect zápěstní tlakoměr. Oba zmiňované modely disponují pokrokovými funkcemi pro přesné a efektivní měření a jejich spolehlivost potvrzuje i Evropská a Německá společnost pro hypertenzi, které jim udělila ocenění Pečeť kvality. Pokud svěříte svůj tlak tlakoměrům Veroval®, získáte navíc prodlouženou 3letou záruku.

Tlakoměr HARTMANN Veroval® compact + connect pažní tlakoměr s Bluetooth

Domácí tonometr HARTMANN Veroval® compact + connect na paži je ideální pro každého, kdo chce mít své zdraví pevně pod kontrolou. Je vybaven pokročilými funkcemi pro pohodlné měření tlaku a spolehlivě během chvilky odhalí a upozorní vás na případné nepravidelnosti srdečního rytmu. Zohledňuje nejnovější vědecké poznatky a automaticky pracuje s maximálně přesnou metodou třífázového měření. Díky aplikaci Veroval® medi.connect si výsledky svého měření přehledně zobrazíte ve svém mobilním zařízení, případně je můžete i sdílet se svým lékařem. Tlakoměr vyniká intuitivním ovládáním a dobře čitelným displejem, takže jej může používat opravdu každý. Díky své kompaktnosti se vám bez problémů vejde do nočního stolku.

Přesné a jednoduché měření

Tlakoměry HARTMANN Veroval® compact + connect disponují univerzální manžetou s technologií Comfort Air, která dokáže určit hodnotu vašeho systolického tlaku a optimálně nafoukne manžetu tak, že vás v průběhu měření příliš neškrtí ani netlačí. Vy si pak během měření jen snadno kontrolujete na displeji správné usazení manžety i vhodnou klidovou polohu.

Detekce srdeční arytmie

Máte obavy z nepravidelnosti vašeho srdečního rytmu? Tonometr tyto arytmie dokáže rozpoznat včetně fibrilace síní (AFib), což je nejčastější příčina infarktu myokardu nebo mozkové mrtvice. Dostanete tak okamžité upozornění na případný problém, takže se můžete zaměřit na jeho řešení i pečlivě sledovat další naměřené hodnoty.

Propojení s aplikací Veroval® medi.connect

Tlakoměry HARTMANN vybavené funkcí Bluetooth jednoduše propojíte s aplikací Veroval® medi.connect, kterou si snadno a zdarma stáhnete na App store i Google Play do svého mobilního zařízení. Naměřené výsledky tak budete moci sledovat kdekoli a kdykoliv prostřednictvím svého chytrého telefonu nebo tabletu. Díky chytré aplikaci Veroval® medi.connect získáte přehledné grafy naměřených hodnoty a vaše výsledky můžete rovnou odeslat svému lékaři. V aplikaci si také zadáte upomínku pro další měření tlaku nebo si zapíšete informace o pravidelně užívaných lécích. 

Tlakoměry HARTMANN Veroval
V aplikaci Veroval® medi.connect můžete sledovat naměřené hodnoty a porovnávat jejich vývoj v průběhu času.

Výhody tlakoměru HARTMANN Veroval® compact + connect na paži

 • Kompaktní domácí tlakoměr, díky kterému získáte každý den přehled o svém zdraví.
 • Automatické třífázové měření nabízí maximálně přesné výsledky.
 • Detekuje srdeční arytmie včetně nejčastější fibrilace síní.
 • Umožňuje samostatné měření až pro 2 osoby.
 • Vyniká velmi snadným ovládáním i dobře čitelným displejem, může ho používat opravdu každý.
 • Je propojitelný s bezplatnou aplikací Veroval® medi.connect.
 • Správné a pohodlné měření zajistí chytrá manžeta s technologií Comfort Air.
Tlakoměry HARTMANN Veroval
Tlakoměr HARTMANN Veroval® compact + connect na paži je ideální volbou pro pohodlné domácí měření tlaku.

i

HARTMANN Veroval® compact + connect na paži je zdravotnický prostředek. Čtěte pečlivě návod k použití a informaci o bezpečném používání. Zdravotnické prostředky jsou určeny pouze pro koncové uživatele; jejich další distribuce není možná.

Tlakoměr HARTMANN Veroval® compact + connect zápěstní tlakoměr s Bluetooth

Doma, na cestách i v práci budete mít díky tlakoměru HARTMANN Veroval® compact + connect na zápěstí dokonalý přehled o svém zdraví. Jde o kompaktní tlakoměr pro každého, kdo preferuje snadnou přenosnost a upřednostňuje měření tlaku na zápěstí. I přes malou velikost získáte maximálně přesné výsledky měření včetně upozornění na případné nepravidelnosti srdečního rytmu. Pokročilá metoda třífázového měření zohledňuje nejnovější vědecké poznatky, snadné ovládání i přehledně čitelný displej zajistí pohodlné používání. Bezplatná aplikace Veroval® medi.connect je zde pro vás, abyste si mohli kdykoliv zobrazit své výsledky v mobilu či v tabletu.

Výhody tlakoměru HARTMANN Veroval® compact + connect na zápěstí

 • Maximálně kompaktní tlakoměr pro domácí použití.
 • Díky metodě automatického třífázového měření získáte přesné výsledky.
 • Odhalí a upozorní vás na případné srdeční arytmie.
 • Jednoduché ovládání i snadno čitelný displej pro každého.
 • K dispozici paměť až pro 2 uživatele.
 • Bezplatná aplikací Veroval® medi.connect pro přehledné zobrazení naměřených výsledků v chytrém telefonu nebo tabletu.
Tlakoměry HARTMANN Veroval
Tlakoměr HARTMANN Veroval® compact + connect na zápěstí využijete nejen doma, ale také na cestách nebo v práci.

i

HARTMANN Veroval® compact + connect zápěstní tlakoměr je zdravotnický prostředek. Čtěte pečlivě návod k použití a informaci o bezpečném používání. Zdravotnické prostředky jsou určeny pouze pro koncové uživatele; jejich další distribuce není možná.

Investice do přístroje pro prevenci vašeho zdraví se vždy vyplatí. Včasné řešení případného problému vám totiž ušetří mnoho starostí a přispěje k prožití kvalitního a plnohodnotného života.

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB19