Obnovit stránku

Osvěžte se letní slevou na vše! 😎💥 Nakupte nad 2000 Kč, v košíku zadejte kód LETNIDVOUSTOVKA a objednávku vám zlevníme o 200 Kč. Akce platí jen do neděle!

MERABELL Gas Profi G1/2"-G1/2", 150cm

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
879 Kč
726 Kč bez DPH

MERABELL Gas Profi G1/2"-G1/2", 150cm

Pozor! Únik plynu není žádná legrace, ale pořádné bezpečnostní riziko. Předejděte mu s plynovou hadicí Merabell Gas Profi. Jedná se o ideální investici pro připojení vašeho plynového spotřebiče – a také pro váš klidný spánek. Díky svému návrhu a celokovovému zpracování zajišťuje extra bezpečnost pro vaši domácnost. Rozdíl v bezpečnosti oproti běžným plynovým připojovacím hadicím je opravdu znatelný. Každý kus je navíc důkladně testován proti netěsnosti.

Klíčové vlastnosti hadice Merabell Gas Profi G1/2"-G1/2" 150 cm

  • svařovaná plynová hadice pro vnější závit G1/2"
  • délka 150 cm
  • každý kus hadice Merabell Gas Profi prošel precizním testováním proti netěsnosti
  • bytelná konstrukce z chirurgické oceli
  • ochranný nerezový oplet a ochranné opláštění ještě zvyšují bezpečnost hadice
  • otočná koncovka plynové hadice Merabell Gas Profi umožňuje jednoduchou montáž kdekoliv

Dokonale bezpečná konstrukce

Konstrukce z extra odolné chirurgické oceli je zárukou toho, že hadice Merabell Gas Profi při běžném používání zkrátka nepraskne. Robustní konstrukci navíc doplňuje ochranný oplet z nerezu pro ještě vyšší mechanickou odolnost. Nadto hadice disponuje i ochranným opláštěním, které brání možnému narušení agresivními chemickými prostředky. Prostředky na bázi chloru dokáží kovy zničit velice rychle – na tuto hadici si ale nepřijdou. Takto bytelná konstrukce se vyplatí.

Únik plynu? Nikdy

Plynová hadice Merabell Gas Profi má ještě jednu vychytávku. Disponuje otočnou koncovkou, která umožní snadnou montáž i ve skutečně stísněných prostorech. Kromě toho zamezuje zbytečnému namáhání hadice krutem. Únik plynu je vážnou příčinou škodných událostí v domácnostech. Ne však v té vaší – za předpokladu, že použijete plynovou hadici Merabell Gas Profi.

5,0
Hodnotili 2 zákazníci
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
0,00 %
nízká reklamovanost

Kód:  MERHA029
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  M0029
P-DC1-WEB18