Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Messenger pro iOS zrychlí a projde odtučňovací kúrou (NOVINKA)

Aktualizováno

Populární aplikace Facebook Messenger dostane důležitý update. Ten by měl spočívat v redukci programovacího kódu a uživatel pocítí, že aplikace je jednodušší a rychlejší. Možná ale dočasně zmizí některé funkce.

Facebook Messenger

Nový Messenger pro iOS bude jednoduchý a rychlý

Aplikaci Facebook Messenger nemusíme dlouze představovat, na svých telefonech ji používá přes 1,3 miliardy lidí. Kalifornská firma nyní oznámila, že se chystá vydat nový update kecálka. Ten by měl vynikat zejména v rychlosti práce s aplikací, její velikosti a v jednoduchosti používání. Facebook dokonce tvrdí, že Messenger se bude načítat dvakrát rychleji a v telefonu zabere pouhou čtvrtinu velikosti současné verze.

V rámci změn prý programátoři přepsali kód aplikace a původních 1,7 milionu řádků programovacího kódu se zredukovalo na pouhých 360 tisíc řádků. CEO společnosti Mark Zuckerberg přislíbil, že nová verze bude opravdu svižnější a bude se nám s ní lépe pracovat. Firma také upozornila, že některé funkce aplikace mohou být dočasně nedostupné, přičemž nespecifikovala, které to budou. Někteří uživatelé už ale například postrádají záložku s chatboty, tedy robotickými chaty, které používají různé firmy pro rychlou komunikaci se zákazníky. Také mohou chybět facebookové hry.

Posledním velkým redesignem prošla aplikace Messenger v květnu 2018. To například dostala podporu tmavého režimu, který na panelech typu OLED spotřebovává méně energie a může být pro naše oči příjemnější než klasický světlý odstín. Novou verzi aplikace pro iOS začne Facebook vypouštět ke stažení na App Store během následujících týdnů.

i Mohlo by vás zajímat

Zdroj: TheVerge.com

P-DC1-WEB19