Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

MIO SLICE černý - dlouhý pásek

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

MIO SLICE černý - dlouhý pásek


Monitoring aktivity a spánku

Analyzujte průběh svých fyzických aktivit s elegantním fitness náramkem od společnosti Mio. Náramek slouží pro monitoring celodenních aktivit pomocí tepové frekvence. Pro lepší přehled jej lze propojit s vaším mobilním zařízením, ve kterém můžete sledovat vaše denní statistiky. Náramek vydrží až 5 dní na jedno nabití, přičemž dobití trvá cca 1,5 hodiny.


Klíčové vlastnosti

 • Kompaktní rozměry a voděodolné provedení
 • Celodenní monitor aktivity a spánku
 • Velmi přesné měření srdečního tepu
 • Revoluční systém personalizovaného hodnocení aktivity PAI (Personal Activity Intelligence) podle tepové frekvence
 • Algoritmus výpočtu PAI založen na dlouhodobém výzkumu životního stylu (HUNT, 25 let, 45 000 respondentů, Norsko)
 • Přehledný a čitelný OLED displej
 • Spolupráce s mobilní aplikací Mio PAI
 • Vnitřní paměť na 7 dní záznamů o aktivitě
 • Výdrž v provozu 4 až 5 dní 
 • Notifikace příchozích hovorů a SMS
 • Bezdrátová komunikace přes Bluetooth 4.0 a ANT+
 • Dlouhý pásek pro obvod zápěstí 17,15 až 20,96 cm

Jak funguje měření?

Mio Slice vám poskytne základní přehled o aktuálním srdečním tepu, délce spánku, spálených kaloriích či dosažené vzdálenosti a počtu kroků. Náramek zaznamenává srdeční tep ve čtyřech různých časových intervalech podle toho, jakou aktivitu právě vykonáváte. Tuto aktivitu sám rozpozná, není tudíž zapotřebí nic ručně aktivovat.


PAI – revoluce v měření osobní aktivity

Mio SLICE ale není jen další fintess tracker, který slepě počítá kroky bez ohledu na intenzitu pohybu, fyzickou zátěž a hlavně rozdílné osobní parametry uživatelů. Místo toho po celý den pečlivě sleduje vaši tepovou frekvenci a s ohledem na vaše pohlaví, věk, výšku a váhu zhodnotí denní aktivitu formou tzv. skóre PAI (Personal Activity Intelligence). 


Ve formě až do pozdního věku

Chcete-li si zachovat kondici až do vysokého věku, je doporučeno udržovat tento "index" alespoň na úrovni 100 bodů za posledních 7 dní. Tato základní cílová hodnota je sice pro každého uživatele stejná, ale její výpočet je zcela unikátní pro každého z nich. Pro vaše zdraví totiž není důležité, kolik kroků ujdete nebo jestli preferujete jógu před činkami. Důležité je, kolik srdce do toho dáte!  


Algoritmus založený na seriozní vědecké práci

Systém hodnocení osobní aktivity PAI využívá výsledky shromážděné výzkumem HUNT, který prováděla Lékařská fakulta Norské univerzity vědy a technologie. Tento historicky ojedinělý výzkum detailně sledoval 45 000 osob po více než 25 let z hlediska fyzické aktivity a dalších faktorů s příznivým vlivem na zdraví a dlouhověkost. A právě neuvěřitelné množství shromážděných dat dokázala společnost Mio přetvořit v algoritmus pro výpočet PAI.Pro kvalitnější spánek

Stejně jako ostatní aktivity i spánek dokáže náramek sám detekovat, a to i jeho jednotlivé fáze. Po probuzení si pak můžete jednotlivé fáze prohlédnout v aplikaci PAI 2. Tento přehled vám pomůže lépe porozumět spánkovému cyklu a může vám pomoci k optimalizaci spánkových návyků.


Elegantní a funkční design

Náramek Mio SLICE díky svému decentnímu vzhledu na sebe zbytečně neupozorňuje a nepřekáží při běžných činnostech. Zařízení se ovládá pomocí jediného tlačítka, kterým aktivujete přehledný OLED displej a posléze listujete jednotlivými funkcemi. Displej můžete také aktivovat pouhým pootočením zápěstí směrem k sobě.


Mobilní aplikace Mio PAI 2

Mobilní aplikace Mio PAI 2 zajistí plnou funkčnost a nastavení zařízení. Data se průběžně synchronizují a aplikace vytváří přehledy o celodenní aktivitě, spánku, cvičení a PAI skóre. Kvůli bezpečnosti je možné připojit konkrétní náramek Mio SLICE pouze k jedinému telefonu. Vzájemná komunikace mezi zařízeními probíhá bezdrátově přes rozhraní Bluetooth 4.0.

4,0
Hodnotil 1 zákazník
20+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Hardware a software

Konektivita Bluetooth

Pouzdro

Barva pouzdra Černá

Funkce

Měření tepu Přímé/Ze zápěstí
Sportovní funkce Měření tepu, Krokoměr, Výpočet kalorií

Ciferník a displej

Zobrazení času Digitální

Vodotěsnost

Vodotěsnost 30 m (3 ATM)

Aktivity

Aktivity Běh, Cyklistika, Fitness, Plavání

Hmotnost

Hmotnost 29 g

Vyberte si značku/model hodinek

Značka Mio
Kód:  EAMI010v60
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  MI-60P-BLK-LRG
P-DC1-WEB29