Obnovit stránku

MIO Spirit 7700 Truck

-7%
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
2 990 Kč
2 790 Kč
2 306 Kč bez DPH

MIO Spirit 7700 Truck

Hledáte oddaného autopilota, který vám vždy ukáže tu správnou cestu? GPS navigace MIO Spirit 7700 Truck je perfektním lékem na všechny silniční neduhy. Najde vám totiž v okamžiku tu nejvhodnější a nejkratší trasu. Stačí zadat vaše požadavky a vše je připraveno. Tato nápaditá GPS navigace pro řidiče kamionů a náklaďáků má ve výbavě plnobarevný displej s velikostí uhlopříčky 5" a efektivním rozlišením 800 × 480 px. Komfortní ovládání je velkou předností tohoto displeje a bude pro vás perfektně čitelný i na slunci. Paměť máte možnost zvětšit díky paměťové kartě typu Micro SD.

Základní vlastnosti GPS navigace MIO Spirit 7700 Truck

  • Navigace jako dělaná pro řidiče nákladních vozů
  • Velká obrazovka s úhlopříčkou 5 "
  • Přítomnost slotu na paměťové karty typu Micro SD
  • Je možné aktualizovat mapy Přes počítač
  • K dispozici mapa ČR i zbytku Evropy
  • Stále aktuální podklady díky pravidelným aktualizacím
  • Parkovací asistent šetří čas při hledání vhodného místa
  • Ukazatel správného jízdního pruhu pro plánovanou trasu
  • Budovy zobrazí ve 3D

GPS navigace MIO Spirit 7700 Truck slibuje snadnou orientaci

V GPS navigaci MIO Spirit 7700 Truck jistě nesmí chybět kompletní mapa České republiky a také hlasové pokyny v češtině. Nádavkem obdržíte mapy celé Evropy, a proto najdete tu pravou cestu i na dovolené. Jednotlivé mapy máte příležitost aktualizovat přes PC. A díky tomu, že jsou součástí navigace i aktualizace zdarma po celou dobu životnosti, už si nemusíte lámat hlavu s jejich pozdějším dokupováním. Jednou z nejpoutavějších funkcí je asistent pro parkování, s nímž snadno najdete vhodné parkovací místo při dojezdu do cílového místa.

V široké nabídce se nachází i ne zrovna obvyklé funkce, které dodají na využitelnosti navigace MIO Spirit 7700 Truck. Větší přehled v městském prostředí opatří efektivní 3D zobrazení budov. Zásluhou režimu eko tras dostáváte šanci připravit cestu šetrnou k palivu i životnímu prostředí. U srdíčka vás jistě zahřeje, že výbava zahrnuje znázornění řazení do správných jízdních pruhů.

4,4
Hodnotili 3 zákazníci
80 %
zákazníků doporučuje
3
uživatelské recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Druh navigace

Určení Truck

Vlastnosti

Úhlopříčka 5 " (12,7 cm)
Maximální rozlišení 800 × 480 px
Max. velikost paměťové karty 32 GB
Vnitřní paměť 128 MB

Funkce

Speciální funkce mapy ČR + Evropa , parkovací asistent (vyhledání parkoviště) , Řazení do jízdních pruhů , Eko trasy , 3D budovy , Dotykový displej , Doživotní aktualizace map
Způsob aktualizace map Přes počítač

Hmotnost

Hmotnost 178 g

Rozměry

Šířka 134 mm
Výška 88,5 mm
Hloubka 17,8 mm

Mapy

Mapy Albánie, Andora, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko , Černá Hora, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Chorvatsko, Irsko , Itálie, Kypr , Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Moldavsko, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, San Marino, Severní Makedonie, Slovensko, Slovinsko, Spojené království, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina

Lokalizace

Jazyk hlášení Angličtina, Čeština, Němčina
Jazyk rozhraní Angličtina , Čeština , Němčina
Kód:  PP302t5b
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  442N60200011
P-DC1-WEB17