Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

 

Mobilní procesory Intel 9. generace Coffee Lake Refresh

Procesory Intel Kaby Lake Refresh
NÁRŮST VÝKONU
IDEÁLNÍ S WINDOWS 10
NAVÝŠENÝ POČET JADER
VYSOKÉ FREKVENCE


9. GENERACE MOBILNÍCH PROCESORŮ INTEL POHÁNÍ TY NEJLEPŠÍ NOTEBOOKY

Intel Coffee Lake Refresh, porovnani
8 jader vás posune vpřed
Doposud nejvýkonnější mobilní procesor Intel Core i9-8950HK, patřící do řady Coffee Lake, konečně dostává svého nástupce. Citelně vylepšená 9. generace Coffee Lake Refresh vás obklopí doposud nevídanou sílou symbolizovanou až 5GHz frekvencí. Dost i pro náročné profesionály.
8
Počet jader

S Intel Core i9 vás nic nezastaví
Potřebujte rychle sestříhat 4K video? Chcete streamovat a zároveň hrát nejnovější pecky? Pak je pro vás procesor Intel Core i9-9980HK přímo stvořený. Jeho 16 vláken patří na poli notebooků mezi naprosto nevídané věci.
5
Maximální Boost v GHz
Herni notebook s CPU Intel Core i9

Modení herní notebook s výkonnými procesory Intel Core i7
Výkonné herní notebooky s Intel Core i7
Moderní šestijádrový procesor řady Intel Core i7 z 9. generace Coffee Lake Refresh plně využívá hned 6 jader a 12 vláken. Pracovní frekvence se dle typu chlazení notebooku pohybuje až na frekvenci kolem 4,5 GHz. Ve spojení s kvalitní grafikou získáte vysoký počet FPS v každé hře.
6
Počet jader

CPU, které je ideální pro pracovní notebooky
I při kancelářské práci potřebujete v dnešní době hodně procesorového výkonu v kombinaci s dostatečnou kapacitou RAM. Procesory Intel Core i5 mají až 8 vláken připravených zajistit rychlou odezvu notebooku i při mnoha spuštěných aplikacích.
4
Počet jader
Úsporné CPU pro tablety nebo zařízení 2v1

Intel Kaby Lake R
Klíčové přínosy 9. generace
Kromě již zmíněného navýšení počtu jader a frekvence se dočkáte i celé řady technologií. Konkrétně jde o přímou podporu nevyššího bezdrátového standardu WiFi 6, dříve známém jako 802.11ax. CPU také podporují až 128 GB operační paměti typu DDR4 s rychlostí až 2 666 MHz. Čipy mají také hardwarovou podporu pro přehrávání videa ve formátu 4K HEVC/VP9 například na YouTube nebo na Netflixu.
45 W
Maximum TDP
P-DC1-WEB03