Výběr správného telefonu

Novinky ze světa telefonů

Recenze oblíbených telefonů

Samsung Galaxy Z Flip4
RECENZE

Samsung Galaxy Z Flip4 (RECENZE): jaká je skládačka za rozumnou cenu?

Samsung Galaxy Z Flip4 se snaží pokračovat ve šlépějích svého, dodejme povedeného, předchůdce. Změn není přehršel, k několika vylepšením ale došlo. Lepší je samozřejmě výkon, ale například i výdrž na baterii. Samsung se snažil i v oblasti fotoaparátu a částečně úspěšně, škoda ale například absence teleobjektivu.

Nothing Phone (1), recenze
RECENZE

Nothing Phone (1) (RECENZE): Jednoznačný designový originál. A taky skvělý telefon

Nothing Phone 1 čeří vody na trhu mobilních telefonů. Netradiční je už jeho název, pozornost ale hodně poutá svým designem s LED diodami a konstrukcí kombinující hliník a odbouratelný bioplast. To ale není vše. Zaujmout chce rovněž výbavou i cenou. Jaký je v praxi, jsme otestovali v recenzi.

Samsung Galaxy Z Fold4
RECENZE

Samsung Galaxy Z Fold4 (RECENZE): vyšší výkon a lepší fotoaparáty v akci

Samsungu i letos uvedl dva ohebné telefony a i letos je vlajkovým modelem Galaxy Z Fold4. Ten samozřejmě nabídne plný výkon i pokročilý fotoaparát, k tomu ale i výhody své skládací konstrukce. Mezi ně patří zejména více prostoru pro práci, ale i zábavu, nebo upravený operační systém. S telefonem se ale pojí i některá negativa.

Honor Magic4 Pro
RECENZE

Honor Magic4 Pro (RECENZE): povedená vlajková loď s místy problematickým designem

Honor byl dříve začleněn pod Huawei, kvůli hospodářským sankcím se ale značka rozhodla odejít. Její telefony tak mohou nabídnout například plnohodnotné Google služby. A to samozřejmě i vlajková loď Honor Magic4 Pro. Právě na ni jsme si posvítili v této recenzi.

Příslušenství a wearables

Technologie a inovace

AlzaTech Videa o mobilech

Všechny videa AlzaTech

Užitečné odkazy

Nabídka mobilních telefonů na Alza.cz