Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

MORA VT 658 BX + MORA VDIT 652 FF

A+
-12%
Akční cena
16 980 Kč
14 990 Kč
12 388 Kč bez DPH

MORA VT 658 BX + MORA VDIT 652 FF

Vestavná multifunkční trouba MORA VT 658 BX

Poohlížíte se po nové troubě, která splní veškeré vaše požadavky od efektivních funkcí až po solidní cenu? V tom případě vám nabízíme vestavnou troubu Mora VT 658 BX. Kromě povedeného nerezového designu vás zaujme precizním zpracováním s klenutým tvarem trouby, který připomíná starou kamennou pec. Díky tomu zajistí rovnoměrné proudění horkého vzduchu okolo pokrmu a jeho dokonalé propečení.


Klíčové vlastnosti trouby Mora VT 658 BX

 • Vestavná multifunkční trouba za skvělou cenu
 • Nerezové provedení
 • Energetická třída A+
 • Velký vnitřní objem 71 l
 • Zamačkávací knoflíky
 • Dotykové ovládání hodin
 • Speciální program čištění trouby Eco Clean
 • MORA VT 658 BX  s komfortním zavíráním dvířek
 • Perfektní úprava povrchu proti otiskům prstů
 • Výsuvné teleskopické rošty  (2 úrovně)
 • Příslušenství: 1× pekáč, 1× rošt, 1× pečicí plech

Trouba MORA VT 658 BX s 11 úžasnými funkcemi

Kromě klasického pečení trouba nabízí gril s ventilátorem, horkovzdušné pečení, funkci rychlého předehřevu, rozmrazování či ohřevu talířů. Horkovzdušné pečení umožňuje péct ve více vrstvách najednou i různé pokrmy, aniž by docházelo k vzájemnému ovlivnění chutí a vůní. Všechny programy byly vyvinuty na základě dlouhodobých zkušeností, aby vám zajistily maximální komfort při pečení.


Zamačkávací knoflíky

Zamačkávací knoflíky

Osvětlené knoflíky se speciálním zamačkávacím mechanismem nabízí komfortní ovládání a elegantní design s čistými liniemi. Tento typ ovládání usnadňuje nejen čištění, ale rovněž je bezpečný pro vaše děti.

Komfortní uzavírání dvířek

Komfortní uzavírání dvířek

Dokonalý komfort zajistí tlumené uzavírání dvířek trouby, které snadno zavřete jemným dotykem. Díky tomuto mechanismu je zavírání trouby MORA VT 658 BX  maximálně tiché a bezpečné. 

Programovatelné hodiny

Programovatelné hodiny

Součástí trouby MORA VT 658 BX je také digitální minutka s možností nastavení doby pečení. Dětské pojistka umožní dotykové ovládání dočasně zamknout, aby nedošlo ke změně nastavení.

Velký gril

Velký gril trouby Mora

Kombinace většího a menšího topného tělesa zajistí dokonalý výsledek pečení. Inteligentní umístění ohřívačů umožňuje optimální a rovnoměrné rozložení tepla, díky čemuž je docíleno, že pokrm bude vždy pěkně křupavý zvenčí a šťavnatý uvnitř.

Funkce ECO clean

Funkce ECO clean

Pro snadné a rychlé vyčištění vnitřku trouby MORA VT 658 BX  stačí nalít půl litru vody do pekáče a zvolit čistící program EcoClean. Po 30 minutách je vnitřek trouby včetně pekáčů a plechů dokonale čistý. Mastnoty či zapečené skvrny se uvolněnou párou změkčí a posléze je stačí jednoduše otřít hadříkem.

Chladná dvířka

MORA VT 658 BX  a vždy chladná dvířka

Díky praktickému trojitému zasklení dvířek trouby MORA VT 658 BX  je zajištěna naprosto bezpečná manipulace během pečení. Nemusíte se obávat popálení a váš pokrm si tak můžete z blízka zkontrolovat i přes uzavřená dvířka.

Teleskopický výsuv

Teleskopické výsuvy

Trouba MORA VT 658 BX  je vybavena teleskopickými vodicími lištami, které jsou velice praktické při kontrole, podlévání či vkládání a vykládání pokrmů. Využít můžete dvě úrovně výsuvů nad sebou a tím si ještě více zpříjemnit vaše pečení. Budete tak mít bezpečný a perfektní přehled o vašich pokrmech najednou.

Energetická třída A+

Energetická třída A+

Díky speciální izolaci a odrazovému reflexnímu sklu je vestavná trouba MORA úsporná, ohleduplné k životnímu prostředí a spotřebou elektrické energie se řadí mezi nejúspornější trouby na trhu. Díky úspornému ECO programu dosahuje energetické třídy A+.


Vestavná indukční sklokeramická deska MORA VDIT 652 FF

Vestavná varná indukční deska MORA VDIT 652 FF na první pohled zaujme zkosenou přední fazetou, broušenými hranami a dotykovým ovládáním. Pro usnadnění přípravy pokrmů je k dispozici řada praktických a bezpečnostních funkcí. Indukční technologie se postará o rychlé a úsporné vaření s minimálním únikem tepla. Odolný skleněný povrch zajistí snadnou údržbu varné desky.

Praktické funkce pro váš komfort

Kromě známe funkce SuperBoost pro maximální zvýšení výkonu varných zón si pro vás Mora připravila funkci StayWarm zajistí udržení konstantní teploty 70 °C, díky které si pokrm zachová původní chuť a a optimální teplotu až do okamžiku servírování. Pro šetrné rozpuštění másla nebo čokolády je k dispozici funkce SoftMelt. Pohodlné vaření podpoří také vestavěný časovač s nastavením až na 99 minut, který disponuje zvukovou signalizací. Minutka TimeMinutes je nezávislá na varných zónách a upozorní vás na uplynutí nastavené doby vaření.

Bezpečný provoz desky MORA VDIT 652 FF

Pro maximálně bezpečný provoz desky MORA VDIT 652 FF je každá varná zóna vybavena ukazatelem zbytkového tepla a funkcí automatického vypnutí, které se aktivuje 1 minutu po sundání hrnce z desky. Nechybí ani dětský zámek, který zabrání přenastavení a blokuje ovládání desky. Nechybí dětský zámek KeyLock nebo funkce Delete, která okamžitě pozastaví proces vaření bez ztráty nastavených parametrů.

Parametry a specifikace

Design

Design Klasický

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko

Energetický štítek trouby

Energetická třída A+

Objem trouby

Objem 71 l

Funkce trouby

Programy trouby Gril, Horní ohřev, Kruhové topné těleso, Rozmrazování, Spodní ohřev, Ventilátor
Příkon 3 300 W
Vysouvání plechu Teleskopické
Čištění trouby Vodou

Výbava trouby

Výbava 3vrstvé sklo dvířek, Časovač, Dětská pojistka, Displej, Dotykové ovládání, Ochlazovací systém, Tlumené zavírání dvířek

Barva trouby

Barva Černá, Nerez

Typ varné desky

Typ Indukční

Funkce a vlastnosti varné desky

Počet plotýnek 4
Funkce a vlastnosti Booster, Časovač, Dětská pojistka, Ukazatel zbytkového tepla
Propojení desky s digestoří Ne

Barva

Barva Černá

Připojení varné desky

Připojení 400 - 240 V

Provedení varné desky

Hrany Zkosená přední hrana
Rámeček Bez rámečku
Vzhled Černé sklo
Provedení Vestavná
Povrch Sklo
Kód:  MORSET090
Záruka: 24 měsíců
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB14