Obnovit stránku

MORA VT 658 BX + MORA VDP 645 GB5

A+
Akční cena
13 990 Kč
11 562 Kč bez DPH

MORA VT 658 BX + MORA VDP 645 GB5

Vestavná multifunkční trouba MORA VT 658 BX

Poohlížíte se po nové troubě, která splní veškeré vaše požadavky od efektivních funkcí až po solidní cenu? V tom případě vám nabízíme vestavnou troubu Mora VT 658 BX. Kromě povedeného nerezového designu vás zaujme precizním zpracováním s klenutým tvarem trouby, který připomíná starou kamennou pec. Díky tomu zajistí rovnoměrné proudění horkého vzduchu okolo pokrmu a jeho dokonalé propečení.


Klíčové vlastnosti trouby Mora VT 658 BX

 • Vestavná multifunkční trouba za skvělou cenu
 • Nerezové provedení
 • Energetická třída A+
 • Velký vnitřní objem 71 l
 • Zamačkávací knoflíky
 • Dotykové ovládání hodin
 • Speciální program čištění trouby Eco Clean
 • MORA VT 658 BX  s komfortním zavíráním dvířek
 • Perfektní úprava povrchu proti otiskům prstů
 • Výsuvné teleskopické rošty  (2 úrovně)
 • Příslušenství: 1× pekáč, 1× rošt, 1× pečicí plech

Trouba MORA VT 658 BX s 11 úžasnými funkcemi

Kromě klasického pečení trouba nabízí gril s ventilátorem, horkovzdušné pečení, funkci rychlého předehřevu, rozmrazování či ohřevu talířů. Horkovzdušné pečení umožňuje péct ve více vrstvách najednou i různé pokrmy, aniž by docházelo k vzájemnému ovlivnění chutí a vůní. Všechny programy byly vyvinuty na základě dlouhodobých zkušeností, aby vám zajistily maximální komfort při pečení.


Zamačkávací knoflíky

Zamačkávací knoflíky

Osvětlené knoflíky se speciálním zamačkávacím mechanismem nabízí komfortní ovládání a elegantní design s čistými liniemi. Tento typ ovládání usnadňuje nejen čištění, ale rovněž je bezpečný pro vaše děti.

Komfortní uzavírání dvířek

Komfortní uzavírání dvířek

Dokonalý komfort zajistí tlumené uzavírání dvířek trouby, které snadno zavřete jemným dotykem. Díky tomuto mechanismu je zavírání trouby MORA VT 658 BX  maximálně tiché a bezpečné. 

Programovatelné hodiny

Programovatelné hodiny

Součástí trouby MORA VT 658 BX je také digitální minutka s možností nastavení doby pečení. Dětské pojistka umožní dotykové ovládání dočasně zamknout, aby nedošlo ke změně nastavení.

Velký gril

Velký gril trouby Mora

Kombinace většího a menšího topného tělesa zajistí dokonalý výsledek pečení. Inteligentní umístění ohřívačů umožňuje optimální a rovnoměrné rozložení tepla, díky čemuž je docíleno, že pokrm bude vždy pěkně křupavý zvenčí a šťavnatý uvnitř.

Funkce ECO clean

Funkce ECO clean

Pro snadné a rychlé vyčištění vnitřku trouby MORA VT 658 BX  stačí nalít půl litru vody do pekáče a zvolit čistící program EcoClean. Po 30 minutách je vnitřek trouby včetně pekáčů a plechů dokonale čistý. Mastnoty či zapečené skvrny se uvolněnou párou změkčí a posléze je stačí jednoduše otřít hadříkem.

Chladná dvířka

MORA VT 658 BX  a vždy chladná dvířka

Díky praktickému trojitému zasklení dvířek trouby MORA VT 658 BX  je zajištěna naprosto bezpečná manipulace během pečení. Nemusíte se obávat popálení a váš pokrm si tak můžete z blízka zkontrolovat i přes uzavřená dvířka.

Teleskopický výsuv

Teleskopické výsuvy

Trouba MORA VT 658 BX  je vybavena teleskopickými vodicími lištami, které jsou velice praktické při kontrole, podlévání či vkládání a vykládání pokrmů. Využít můžete dvě úrovně výsuvů nad sebou a tím si ještě více zpříjemnit vaše pečení. Budete tak mít bezpečný a perfektní přehled o vašich pokrmech najednou.

Energetická třída A+

Energetická třída A+

Díky speciální izolaci a odrazovému reflexnímu sklu je vestavná trouba MORA úsporná, ohleduplné k životnímu prostředí a spotřebou elektrické energie se řadí mezi nejúspornější trouby na trhu. Díky úspornému ECO programu dosahuje energetické třídy A+.


Plynová deska Mora VDP 645 GB5

Moderní plynová varná deska Mora VDP 645 GB5 na černém tvrzeném skle je ideální pro vaření na plynu. Snadno se udržuje a má jednoduchou obsluhu. Deska má 4 plynové hořáky a na všech jsou pojistky STOP GAS. Ty vám vždy dodají pocit bezpeční, protože při náhodném zhasnutí hořáku zastaví přívod plynu. V jednotlivých knoflících je umístěno elektrické zapalování. Hořáky na sobě mají dvoudílnou litinovou mřížku, takže můžete bezpečně hýbat s nádobím ve všech směrech.

Klíčové vlastnosti plynové desky Mora VDP 645 GB5

 • Deska Mora VDP 645 GB5  má 4 plynové hořáky s pojistkou Stop Gas
 • V knoflících je umístěné elektrické zapalování hořáků
 • Mora VDP 645 GB5 má povrch je z tvrzeného skla
 • Na hořácích je dvoudílná litinová mřížka

Komfort a bezpečí desky Mora VDP 645 GB5

Pojistka StopGas vám zajistí maximální bezpeční při vaření. Tato pojistka automaticky uzavře přívod plynu, jakmile by náhodně zhasl hořák. Nestane se, že by hořák nehořel, ale unikal by plyn. Deska obohacená tvrzeným sklem je velmi krásná a elegantní. Stane se dominantou vaší pracovní plochy. Navíc je tvrzené sklo velmi kvalitní a odolný materiál. Snadno se čistí a udržuje.

Varné zóny:
Levá přední: 1800 W
Levá zadní: 1800 W
Pravá přední: 1000 W
Pravá zadní: 3000 W

Parametry a specifikace

Design

Design Klasický

Energetický štítek trouby

Energetická třída A+

Objem trouby

Objem 71 l

Funkce trouby

Programy trouby Gril, Horní ohřev, Kruhové topné těleso, Rozmrazování, Spodní ohřev, Ventilátor
Příkon 3 300 W
Vysouvání plechu Teleskopické
Čištění trouby Vodou

Výbava trouby

Výbava 3vrstvé sklo dvířek, Časovač, Dětská pojistka, Displej, Dotykové ovládání, Ochlazovací systém, Povrch proti otiskům prstů, Tlumené zavírání dvířek

Barva trouby

Barva Černá, Nerez

Typ varné desky

Typ Plynová

Funkce a vlastnosti varné desky

Počet plotýnek 4
Funkce a vlastnosti Elektrické zapalování, Litinové mřížky, Pojistka hořáku

Barva

Barva Černá

Připojení varné desky

Připojení 220 - 240 V, Zemní plyn

Provedení varné desky

Rámeček Bez rámečku
Vzhled Tvrzené sklo
Provedení Vestavná
Povrch Sklo

Rozměry trouby

Výška 60 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 56 cm

Rozměry varné desky

Výška 13,5 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 52,2 cm
Kód:  MORSET092
Záruka: 24 měsíců
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB28