Obnovit stránku

MORA VTS 537 BX + MORA VDIT 652 FF

A
15 890 Kč
15 290 Kč
12 636 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

MORA VTS 537 BX + MORA VDIT 652 FF

Vestavná elektrická trouba s párou  MORA VTS 537 BX v nerezovo-černém barevném provedení je spotřebič s opravdu povedeným designem a precizním zpracováním spadá do energeticky úsporné třídy A. Vnitřní prostor o objemu 71 l garantuje přípravu dostatečně velkého množství jídla i pro větší počet strávníků. Parní program vestavné trouby MORA VTS 537 BX se navíc kromě klasických funkcí postará a o to, že připravované pokrmy budou šťavnatější a plné chuti. Ovládání je díky dotykovému displeji naprostá hračka. Speciální samočisticí program EcoClean pohodlně vyčistí vnitřek trouby. S troubou MORA VTS 537 BX tak ušetříte nejen čas při přípravě vašich oblíbených jídel, ale i snížíte náklady za energii a čisticí prostředky. 


Klíčové vlastnosti multifunkční vestavné trouby MORA VTS 537 BX

 • Vestavná elektrická trouba s párou  v atraktivním nerezovo-černém designu
 • Spotřebič energetické třídy A
 • MORA VTS 537 BX s vnitřním objemem 71 l pro přípravu velkého množství jídla
 • Jednoduché ovládání s otočnými zamačkávacími knoflíky 
 • Digitální časový spínač s hodinami pro nastavení přesné doby přípravy pokrmů
 • Praktických 11 programů garantujících dokonalou tepelnou úpravu jídla
 • Speciální 3 parní programy s horkým vzduchem a konvenčním ohřevem párou
 • Možnost pečení ve více vrstvách najednou prostřednictvím horkého vzduchu
 • Program ECO CLEAN zajišťující snadné čištění vnitřního prostoru trouby
 • Dvířka trouby s trojitým sklem s tepelným deflektorem - CoolDoor
 • Tlumené zavírání dvířek pro tichý chod kuchyně
 • Snadná a bezpečná manipulace s plechy díky teleskopickému výsuvu
 • Možnost regulace teploty do 275 °C
 • Dětský bezpečnostní zámek

Bezpečnostní dětská pojistka

Trouba MORA VTS 537 BX nabízí možnost dětského zámku. Ten pohodlně nastavíte na digitálním displeji. Dětská bezpečnostní pojistka tak zamezí dočasnému ovládání trouby. Pro deaktivaci zvolíte stejné tlačítko.

Praktické dotykové ovládání Dotyk+

Pečení s elektrickou troubou s párou MORA VTS 537 BX bude ještě snazší než kdy dříve! Na troubě se nachází velký přehledný displej, který lze ovládat pomocí jemného dotyku. Displej je intuitivní a elegantní na pohled. Jednoduše si můžete navolit požadovaný program pečení, zvolíte si recept či nastavíte minutku, která vám umožní naplánovat čas pečení, takže budou vaše pokrmy vždy správně upečené. Světelná signalizace vás informuje o probíhajícím zvoleném režimu trouby včetně aktuálního času i jiných zvolených funkcí.

Klasické a parní programy vestavné trouby pro přípravu pokrmů plné chuti

Na vestavné troubě MORA VTS 537 BX určitě oceníte i víceúrovňové pečení, které vám umožní prostřednictvím horkého vzduchu péci sladké i slané pokrmy najednou, aniž by se mísily jejich chutě. Kromě těchto funkcí nabízí elektrická trouba s párou program určený k ohřevu jídla či talířů a šetrný program rozmrazování. Zvolit si můžete také program pro grilování či různé programy na pečení masa.

Snadné čištění elektrické trouby s párou MORA

Vestavná trouba MORA VTS 537 BX je vybavena čisticím programem ECO CLEAN, který se postará o pohodlné vyčištění spotřebiče bez potřeby použití agresivních čisticích prostředků. Do pekáče stačí nalít půl litru vody a aktivovat funkci ECO CLEAN. Po 30 minutách stačí troubu vytřít vlhkým hadříkem a zbavit ji tak nežádoucích nečistot. Trouba MORA VTS 537 BX s teleskopickými výsuvy

Elektrická trouba s párou MORA VTS 537 BX je vybavena teleskopickými výsuvy, které vám umožní pohodlně a bezpečně vkládat a vykládat pokrmy z trouby. Plně teleskopické vodící lišty jsou umístěny na 1 úrovni, díky čemuž vám zpříjemní vaše pečení. Díky těmto výsuvům máte naprostý přehled o všem, co se v troubě MORA děje. Snadno tak můžete podlévat maso či kontrolovat stav vaší bábovky. Manipulace s plechy je bezpečná, takže se nemusíte obávat, že byste se při vyndávání plechu mohli popálit. Trouba MORA VTS 537 BX s velkým vnitřním prostorem

Elektrická trouba s párou MORA VTS 537 BX nabízí nejen vnitřní prostor s kapacitou 71 l, ale i 11 praktických programů a 3 parní programy, které vám zaručí vždy prvotřídní přípravu pokrmů. Trouba s velkým prostorem je vhodná do větších domácností. Pohodlně v ní připravíte hned několik pokrmů najednou. Oblý tvar je inspirovaný starou pecí, díky čemuž je zaručené rovnoměrné proudění vzduchu. Vaše jídlo tak bude dokonale šťavnaté a křupavé na povrchu. 

Tlumení dovírání dvířek trouby MORA VTS 537 BX

Trouba MORA VTS 537 BX vás zajisté potěší tlumenými dvířky, které vám zpříjemní vaši domácnost. Dvířka se velmi pohodlně a tiše zavírají pouhým jemným dotykem, díky čemuž je zavírání zároveň bezpečné. Snadné ovládání a nadčasový design trouby MORA VTS 537 BX

Snadné a pohodlné ovládání je základem každého spotřebiče. Elektrická trouba s párou MORA VTS 537 BX je vybavena zamačkávacími knoflíky s nimiž je ovládání naprostá hračka. Knoflíky spolu s čistými liniemi navíc dodávají troubě nadčasový design, která krásně doplní jakýkoliv interiér. Trouba se taky velmi jednoduše čistí, takže vám následná údržba nezabere příliš mnoho času. 


Vestavná indukční sklokeramická deska MORA VDIT 652 FF

Vestavná varná indukční deska MORA VDIT 652 FF na první pohled zaujme zkosenou přední fazetou, broušenými hranami a dotykovým ovládáním. Pro usnadnění přípravy pokrmů je k dispozici řada praktických a bezpečnostních funkcí. Indukční technologie se postará o rychlé a úsporné vaření s minimálním únikem tepla. Odolný skleněný povrch zajistí snadnou údržbu varné desky.

Praktické funkce pro váš komfort

Kromě známe funkce SuperBoost pro maximální zvýšení výkonu varných zón si pro vás Mora připravila funkci StayWarm zajistí udržení konstantní teploty 70 °C, díky které si pokrm zachová původní chuť a a optimální teplotu až do okamžiku servírování. Pro šetrné rozpuštění másla nebo čokolády je k dispozici funkce SoftMelt. Pohodlné vaření podpoří také vestavěný časovač s nastavením až na 99 minut, který disponuje zvukovou signalizací. Minutka TimeMinutes je nezávislá na varných zónách a upozorní vás na uplynutí nastavené doby vaření.

Bezpečný provoz desky MORA VDIT 652 FF

Pro maximálně bezpečný provoz desky MORA VDIT 652 FF je každá varná zóna vybavena ukazatelem zbytkového tepla a funkcí automatického vypnutí, které se aktivuje 1 minutu po sundání hrnce z desky. Nechybí ani dětský zámek, který zabrání přenastavení a blokuje ovládání desky. Nechybí dětský zámek KeyLock nebo funkce Delete, která okamžitě pozastaví proces vaření bez ztráty nastavených parametrů.

Programy a funkce trouby: 

 • Rychlý předohřev
 • Horní a dolní ohřev
 • Horní ohřev
 • Dolní ohřev
 • Gril 
 • Velký gril
 • Gril s ventilátorem
 • Horní ohřev a ventilátor
 • Horký vzduch a dolní ohřev
 • Horký vzduch 
 • Dolní ohřev a ventilátorem
 • Horní a dolní ohřev s ventilátorem 
 • Ohřev talířů 
 • Gentlebake
 • Rozmrazování 
 • Samočisticí program ECO CLEAN

Příslušenství:
1 × mělký plech
1 × hluboký plech
1 × rošt
Rozměry trouby:
59,5 × 59,7 × 54,7 cm

Parametry a specifikace

Design

Design Klasický

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko

Typ

Typ trouby Parní
Typ varné desky Indukční

Důležité funkce

Funkce trouby Horký vzduch , Pečení v páře , Grill s ventilátorem
Funkce varné desky Dotykové ovládání , Ukazatel zbytkového tepla , Dětský zámek , Časovač

Energetický štítek trouby

Energetická třída A

Objem trouby

Objem 71 l

Funkce trouby

Programy trouby Gril, Kruhové topné těleso, Parní pečení, Pravý horký vzduch, Rozmrazování, Ventilátor
Příkon 3 300 W
Vysouvání plechu Teleskopické
Čištění trouby EcoClean

Výbava trouby

Výbava 3vrstvé sklo dvířek, Časovač, Dětská pojistka, Displej, Dotykové ovládání, Tlumené zavírání dvířek
Síťový kabel Ano

Barva trouby

Barva Nerez

Typ varné desky

Typ Indukční

Funkce a vlastnosti varné desky

Počet plotýnek 4
Funkce a vlastnosti Časovač, Dětská pojistka, Dotykové ovládání, Ukazatel zbytkového tepla
Propojení desky s digestoří Ne

Barva

Barva Černá

Připojení varné desky

Připojení 230/400 V

Provedení varné desky

Hrany Zkosená přední hrana
Rámeček Bez rámečku
Vzhled Černé sklo
Provedení Vestavná
Povrch Sklo
Kód:  MORSET094
Záruka: 24 měsíců
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB22