Obnovit stránku
Pro výdej již objednaného zboží jsou naše pobočky otevřeny. Přečtěte si aktuální doporučení k nákupu.
Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Ze všech sil pracujeme na včasném doručení objednávek. Děkujeme za pochopení.

MOSH ELM4 černá

759 Kč
627 Kč bez DPH

MOSH ELM4 černá


Chtěli byste sedět na židli nebo křesle pohodlně a bez bolesti zad? Komfortní podsedák Mosh ELM4 vám pomůže při delším sezení. Je vhodný do kanceláře nebo třeba do auta. Díky paměťové pěně se skvěle přizpůsobí vaší postavě, což přinese maximální pohodlí. Zároveň vám umožní vyšší posed, který oceníte například v automobilech nebo v práci, kde nemůžete regulovat výšku sedadla. Spodní část podsedáku Mosh ELM4 je protiskluzová.


MOSH ELM4

ZDRAVÉ SEZENÍ

Ergonomické tvarování podsedáku zajistí správnou podporu pro zdravé držení těla a poskytne potřebnou úlevu a regeneraci. Zdravým držením těla můžete předejít bolestem zad způsobeným nepříznivým vlivem dlouhodobého sezení v nesprávné pozici. Podsedák Mosh ELM4 tak přispívá vašemu celkovému pohodlí doma, v kanceláři nebo na cestách.

PŘÍJEMNÝ MATERIÁL

Velkou výhodou potahu Mosh ELM4 z příjemného materiálu je, že ho lze hravě sundat a vyčistit nebo jej vyprat v pračce.

MOSH ELM4
MOSH ELM4

PAMĚŤOVÁ PĚNA

Paměťová pěna je unikátní typ polyuretanové pěny s otevřenou bublinkovou strukturou. Ta se dokáže přizpůsobit tvaru jakéhokoliv člověka, hmotnosti těla i tělesné teplotě. Velice citlivě reaguje na teplo, a proto tlakové body netlačí, ale naopak se jim přizpůsobuje. Poskytne tak správnou podporu těla a umožňuje odpařování vlhkosti. Pěna je antibakteriální a vhodná i pro alergiky.

Parametry a specifikace

Materiál

Materiál podsedáku Paměťová pěna
Materiál potahu Mikrovlákno
Potah Snímatelný
Barva Černá

Vlastnosti

Umístění Na židli
Ergonomie Anatomický, Protiskluzový

Rozměry

Výška 380 mm
Šířka 440 mm
Hloubka 60 mm
Kód:  MSH501
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  MSH-ELM4-02
Odkazy: Stránky výrobce
WEB19