Obnovit stránku

Moza Mini-MX

-21%
Akční cena
2 490 Kč
1 969 Kč
1 627 Kč bez DPH

Moza Mini-MX

Nahrávejte plynulá videa s naprostou lehkostí

Se skládacím gimbalem MOZA Mini-MX pro mobilní telefony, který využívá pokročilý stabilizační algoritmus Deep RedDeep, pořídíte mimořádně plynulé profesionální filmové záznamy, a to i během chůze nebo běhu. Díky kompaktní velikosti a intuitivnímu ovládání jednou rukou se stane skvělým pomocníkem při nahrávání videí a fotografování z různých úhlů. Pořízené záznamy posléze můžete upravovat v mobilní aplikaci MOZA Genie. Velkými benefity gimbalu MOZA Mini-MX je vestavěná baterie se skvělou výdrží na úrovni 20 hodin a mód pro kontinuální zaostření na vybranou osobu - FPV mode.

Klíčové vlastnosti gimbalu MOZA Mini-MX

  • Maximální nosnost 280 g
  • Gimbal disponuje módem FPV - kontinuální zaostření na vybranou osobu
  • Rychlé přepínání mezi horizontálním a vertikálním režimem
  • Bezdrátové rozhraní Bluethooth 5.1 BLE
  • Ergonomický design a skládací konstrukce
  • Magic mode nabízí přednastavené profily pro kreativní záběry
  • MOZA Mini-MX podporuje ovládání gesty
  • Dobíjecí baterie s výdrží 20 hodin
  • Mobilní aplikace MOZA Genie (Android, iOS)

MOZA Mini-MX nabízí jednoduché nastavení

Flexibilní kloub gimbalu MOZA Mini-MX umožní rychlé a snadné nastavení bez složitého vyvažování. Stačí upevnit mobilní telefon do držáku, spárovat přes bezdrátové Bluetooth rozhraní a během pár vteřin je zařízení připraveno k použití.

Horizontální i vertikální nahrávání

Trojitým stisknutím tlačítka napájení můžete snadno přepínat mezi nahráváním na výšku nebo na šířku. Gimbal MOZA Mini-MX se rychlé přizpůsobí snímáním scénám, takže vám neuteče žádná důležitá akce.

MOZA Mini-MX s intuitivním ovládacím panelem

Kompaktní stabilizátor MOZA Mini-MX je vybaven ovládacím panelem s intuitivně rozmístěnými tlačítky, díky čemuž umožní pohodlné ovládání jednou rukou. Nechybí ani LED ukazatel kapacity baterie.

S aplikací MOZA Genie snadno vytvoříte svůj příběh

Mobilní aplikace MOZA Genie nabízí režim Magic Mode se širokou škálou vestavěných šablon pro kreativní nahrávání videí, díky kterým bude vaše filmová tvorba nejen snadnější, ale také zábavnější. Jednoduše vyberte styl a podle tipů na obrazovce vytvořte své další mistrovské dílo.

MOZA Mini-MX umožní automatické sledování objektu - FPV

Udržujte váš předmět zájmu vždy ve středu pozornosti. Poklepáním vyberte objekt, nastavte zaostřovací pole a spusťte nahrávání. Zvolený objekt zůstane vždy zaostřený i během pohybu a jeho sledování nenaruší ani objekty v popředí.

MOZA Mini-MX podporuje ovládání gesty

Chytrá funkce Smart Gesture Control umožní rychlé fotografování bez použití rukou. Jednoduše zkomponujte snímek a pomocí jednoduchého gesta rukou spusťte nebo zastavte záznam.

Profesionální úpravy nahrávek

Mobilní aplikace MOZA Genie promění váš smartphone v robustní editační nástroj s kreativními funkcemi, které běžně najdete v profesionálním editačním softwaru. Využijte funkce pro vyjmutí, spojení a vložení video nahrávek, které posléze můžete doplnit o filtry, efekty a přechody. Výsledné video lze podkreslit oblíbenou hudbou a doplnit titulky.

MOZA Mini-MX nabízí pokročilé režimy pro kreativní nahrávky

K dispozici jsou kreativní režimy pro pořizování dechberoucích časosběrných videí, dramatických zpomalených záběrů či režim Inception s efektem dynamické rotující čočky. V režimu Sport Gear pořídíte záznam rychlých sportovních scén s vylepšeno dobou odezvy. Díky tomu už nikdy nezmeškáte rozhodující okamžik. Funkce Vertigo upraví rychlost zoomu a přidá tak nový rozměr a hloubku pro zdůraznění emocí ve vašemu příběhu.

Ergonomický design

Díky praktickému skládacímu designu se stabilizátor MOZA Mini-MX pohodlně vejde do dlaně vaší ruky, malé kabelky nebo zadní kapsy. Ergonomické nastavení vám umožňuje přirozeně snímat v různých úhlech, abyste získali nejlepší snímek. Nahrávání videa je navíc velmi snadné bez namáhání zápěstí.

MOZA Mini-MX má široké možnosti rozšíření

Kompaktní gimbal pro mobilní telefon MOZA Mini MX disponuje rozšiřitelným 1/4" závitem, pomocí kterého ke stativu připojíte další příslušenství, jako je např. teleskopická prodlužovací tyč, pomocí které rozšíříte rozsah stativu.

4,4
Hodnotilo 13 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
2
uživatelské recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Určení

Typ zařízení Smartphone

Vlastnosti

Hmotnost 410 g
Maximální zatížení 280 g (0,28 kg)
Způsob upevnění Přizpůsobitelné čelisti
Běžná výdrž baterie 20 h

Konektivita

Připojení Bluetooth
Konektory Micro USB , USB-C
Podpora OS Android, iOS

Rozšířené vlastnosti

Rozšířené vlastnosti Dálkové ovládání, Integrovaná powerbanka, Stativová trojnožka, Ovládání pomocí mobilní aplikace

Módy

Integrované módy Scenérický mód, Časosběrný mód, 360° mód, Story mód
Kód:  MozaA011
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  MSG02
P-DC1-WEB09