Obnovit stránku

MSI N750Ti-2GD5/OCV1

Prodej skončil
Prodej skončil

MSI uvádí na trh kartu s grafickým jádrem GeForce GTX 750 Ti určeným především do hráčských sestav. Konkrétní model N750Ti-2GD5/OCV1 má skvěle naladěný chladič, který se postará o velice slušné provozní podmínky. Díky tomu lze dosáhnout vysokého výkonu prostřednictvím čipu taktovaného až na 1137 MHz v Boost Clock módu. Nová architektura Maxwell přináší ještě vyšší efektivitu a minimální energetickou náročnost. Hned 2 GB grafické paměti běží na vynikající frekvenci 5400 MHz a přes 128 bitů širokou sběrnici přenáší bleskově všechny spočítané hodnoty. Veškeré tyto vlastnosti ocení hráči počítačových her, kteří si tak budou moci naplno vychutnat herní zážitek ve vysokém rozlišení.

Skvělé provozní vlastnosti


Použití nadmíru kvalitních kondenzátorů slibuje využitá technologie MSI All Solid Capacitor. Ta zaručuje nejen dlouhou životnost součástek na kartě, ale rovněž vysokou stabilitu systému, která je vyžadována především při přetaktování karty. Dodávaná utilita Afterburner vám umožní monitorovat všechny parametry grafické karty a rovněž ovládat její výkon v reálném čase.
Pro připojení zobrazovacích zařízení je karta vybavena DVI, D-SUB a HDMI konektory. Tato konfigurace umožňuje připojit až 4 monitory a mít tak dostatek místa pro práci nebo tak zintenzivnit zážitek z hraní. 3DVision Surround umožní využít 3 monitory s 3D zobrazením. Samozřejmostí je podpora SLI pro propojení více grafických karet a dosažení maximálního výkonu. Realistické zobrazení herní scény zajistí implementace rozhraní DirectX 11.2 a podpora fyzikálního enginu NVIDIA PhysX.

4,8
hodnotilo 33 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení
Šířka 3,3 cm
Výška 11,1 cm
Hloubka 16,5 cm
Použití Hraní her
Modelové označení NVIDIA GeForce GTX 750 Ti
Paměť 1 GB - 4 GB
Frekvence jádra 1 059 MHz
Frekvence paměti 5 400 MHz (5,4 GHz)
Pro připojení k PC PCI Express x16 3.0
Pro připojení monitoru VGA (D-SUB), DVI, HDMI
Počet výstupů 3
Verze DirectX DirectX 11.2
Další technologie HDCP, NVIDIA CUDA, NVIDIA 3D Vision
Typ chladiče Aktivní
Velikost chladiče Dvouslotový
Kód:  EF377b2
Záruka: 36 měsíců
Prod. číslo:  N750Ti-2GD5/OCV1