Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Myši pro opravdové hráče? Jedině od Mad Catz!

Americká firma Mad Catz se věnuje designu a výrobě periferií pro hardcore gamery. Jejich heslem by klidně mohlo být "hráči sobě". Velká část vývojářů se totiž v Pro Gamingu aktivně pohybuje, nebo alespoň nějakou dobu pohybovala. Přesně vědí, co k hraní potřebujete a vy si můžete být jistí, že to taky dostanete.

Mad Catz R.A.T. s extravagantním designem

Pokud to s hraním myslíte opravdu vážně, myši ze série Mad Catz R.A.T. jsou ta správná volba. Lze je přesně nastavit dle velikosti vaší dlaně, mají vysokou hodnotu DPI (až 6 400), skvělou akceleraci a bezchybnou odezvu. Přizpůsobit si díky přiloženým závažím můžete také hmotnost samotné myši.

K dispozici jsou v kabelovém i v bezdrátovém provedení, nechybí ani povedené barevné varianty.

Mad Catz R.A.T.

Mad Catz M.M.O. s dostatkem tlačítek

Ke slovu se také dostává speciální řada určená pro náruživé pařmeny MMO her. Ti potřebují k neomylnému ovládání mnoho tlačítek. Taková Mad Catz M.M.O. 7 jich má rovnou 13.

Ve spojení s třípolohovým MMO přepínačem a dvoupolohovým MMO shift tlačítkem se dostanete až na 78 uživatelsky definovaných příkazů. Náskok proti ostatním hráčů s klasickou myší tak bude přímo gigantický.

Mad Catz M.M.O.

Také nechybí unikátní 5D tlačítko, se kterým lze klikat nahoru, dolů, doleva, doprava. Lze však i klasicky zmáčknout. Originální a velmi návyková vlastnost. RGB podsvícení už jen dokresluje pokročilý návrh celé této řady.

Mad Catz pro každého

Oproti veškeré konkurenci jsou myši z produkce Mad Catz překvapivě levné, a proto dostupné pro všechny druhy hráčů. Naše nabídka je skutečně pestrá.

O firmě Mad Catz
Založena1989
Sídlo firmyUSA, San Diego
Webové stránkywww.madcatz.com
WEB2