Obnovit stránku
Jak rychle doručujeme objednávky? Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 2-4 dny 2-4 dny

GP ReCyko Cordless AAA (HR03),2 ks

149 Kč
123 Kč bez DPH

GP ReCyko Cordless AAA (HR03),2 ks

Nabíjecí baterie GP ReCyko Cordless AAA (HR03), 2 ks

Baterie neodmyslitelně patří do každé domácnosti jako pro nás již samozřejmý zdroj energie. K fungování je potřebuje řada elektronických zařízení, jako jsou např. dálkové ovladače, hodiny, svítilny, ale třeba i některé hračky. Mikrotužková (AAA) nabíjecí baterie GP ReCyko Cordless AAA (HR03) je perfektní pro každodenní použití. Jedná se o dobíjecí baterie s napětím 1,2 V. Hlavním plusem je, že se dají až 1000× opakovaně nabíjet. Cordless verze ReCyko baterií je speciálně navržena do bezdrátových zařízení, kde dochází k častému přebíjení. Samozřejmostí je také vysoká výdrž a stabilita. Tyto nabíjecí baterie disponují články s označením NiMH. Nabíjecí baterie GP ReCyko Cordless AAA je obdařena kapacitou 650 mAh. Uvnitř balení naleznete 2 ks baterií, tím pádem není díky možnosti opakovaného dobíjení potřeba pořád řešit shánění nových.


Klíčové vlastnosti nabíjecí baterie GP ReCyko Cordless AAA (HR03), 2 ks

 • Nabíjecí baterie GP nové ekologické řady ReCyko
 • Vhodná pro každodenní použití jak doma, tak i v profesionálních zařízeních
 • GP ReCyko Cordless AAA (HR03) 2 ks jsou designované speciálně pro bezdrátové telefony a podobná zařízení
 • Mají zvýšenou odolnost vůči přebíjení (které je časté např. v dokovacích stanicích)
 • Kapacita nabíjecích baterií 650 mAh
 • Velice dlouhá životnost až 1000 cyklů
 • Dodávají se již přednabité s možností okamžitého použití
 • Baterie vyrobeny z recyklovaných materiálů a dále recyklovatelné
 • Navíc je také papírový obal plně ekologický
 • Typ baterie: mikrotužková (AAA)
 • Balení zahrnuje: 2× nabíjecí baterie GP ReCyko Cordless AAA (HR03)

S ReCyko šetříte přírodu i svou peněženku

Nová řada GP baterií pod názvem ReCyko v sobě spojuje zdánlivě neslučitelné vlastnosti - mít kdykoliv na dosah neustále nabité baterie, zároveň šetřit peníze a přesto snížit uhlíkovou stopu, která po použití běžných baterií zůstává. GP ReCyko Cordless AAA (HR03) 2 ks všechny tyto požadavky splňují. Jsou vhodné jak pro všední domácí použití, tak i do provozu profesionálních zařízení. Řada ReCyko se pyšní ještě větší výkonností a zároveň ekologickou šetrností. Navíc při dobíjení v chytrých nabíječkách ReCyko tak dosáhnete úplně jiného rozměru spotřeby energie, než jste dosud byli zvyklí.


GP ReCyko Cordless AAA

Úspora baterií po mnoho let

Nabíjecí baterie GP ReCyko Cordless AAA (HR03) 2 ks vám pohodlně vydrží několik let a stále budou mít tu samou výdrž, jako na začátku. Jejich používání je tedy pohodlné, finančně výhodné a zároveň ekologické. GP ReCyko vydrží až 1000 nabití a vybití. Jen si to přirovnejte k jednorázovým bateriím, to je úspora!

GP ReCyko Cordless AAA (HR03)

Okamžitě připraveny k použití

Při pořízení balení GP ReCyko Cordless AAA (HR03) 2 ks se vůbec nemusíte zdržovat jejich nabíjením, ale hned je můžete začít používat. Dodávají se totiž od výroby přednabité a díky jejich schopnosti udržet si svou energii po velice dlouhou dobu se nemusíte myšlenkami zaobírat ani tím, jak dlouho ležely na pultu v obchodě. Takže si můžete být jisti, že až si ReCyko Cordless AAA (HR03) přinesete domů, budou mít přesně takovou kapacitu aktuálního nabití, jaká je uvedena na obalu.

GP ReCyko Cordless AAA (HR03)

ReCyko šetří naši planetu

V dnešním světě je pojem ekologie velice důležitý a tomu se podřizují také nabíjecí baterie ReCyko. Baterie Cordless AAA (HR03) 2 ks jsou minimálně z 10 % vyrobeny z recyklovaných zdrojů, což je zatím největší podíl na trhu. Navíc je z více než 94 % baterie materiál znovu recyklovatelný. A co se týče krabičky, ve které se GP ReCyko Cordless AAA (HR03) 2 ks dodávají, ta je oproti jiným výrobcům celá pouze z papíru, protože každý detail se počítá.


Široká škála využití nabíjecích baterií ReCyko

Tyto baterie GP ReCyko Cordless AAA (HR03) 2 ks byly speciálně vyvinuty pro bezdrátové telefony za použití té nejmodernější výrobní technologie. Na rozdíl od ostatních baterií z řady ReCyko disponují vyšším počtem nabíjecích cyklů a také zvýšenou odolností proti přebíjení. Přebíjení je běžný efekt dokovacích stanic bezdrátových telefonů i dalších zařízení – dochází k nadměrnému zahřívání baterie a postupné ztrátě její maximální výdrže. Nic takového vám s ReCyko Cordless AAA (HR03) nehrozí.

Čím více GP ReCyko Cordless AAA (HR03) používáte, tím lépe

S touto novou ekologickou generací nabíjecích baterií GP ReCyko využijete při běžné každodenní spotřebě energie tu nejmodernější běžně dostupnou technologii na trhu. Při pořízení baterií ReCyko Cordless AAA (HR03) 2 ks počítejte s tím, že půjde o články velice silné a s extrémně dlouhou výdrží. A co víc, dokonce po pár cyklech použití bude výdrž u GP ReCyko Cordless AAA (HR03) o něco vyšší, než je uvedeno na balení. Tyto vlastnosti činí z GP ReCyko nabíjecích baterií naprosto ideální produkt pro každodenní použití.


Minimální uhlíková stopa nabíjecích baterií GP ReCyko Cordless AAA (HR03)

Pokud vám záleží na životním prostředí, ale zároveň si nepřejete upustit od kvality, volíte při výběru GP ReCyko naprosto správně. K výrobě těchto nabíjecích baterií jsou využívány již recyklované materiály. A navíc je následně také plně recyklovatelná většina materiálů, ze kterých jsou GP ReCyko Cordless AAA (HR03) vyrobeny. Dochází tak k naprostému zužitkování celého balení těchto nabíjecích baterií, neboť také obal je pouze a jen papírový. Pokud vám budoucnost naší planety leží na srdci, nechcete tvořit zbytečný odpad, ale využívat recyklovaných a recyklovatelných zdrojů, balení 2 ks GP ReCyko Cordless AAA (HR03) je ideální volbou právě pro vás.


Parametry a specifikace

Vlastnosti

Kapacita 650 mAh
Napětí 1,2 V
Typ článku NiMH
Počet nabíjecích cyklů 1 000 ×

Typ

Typ baterie Nabíjecí
Velikost baterie Tužková AAA (Mikrotužková, LR03)

Obsah balení

Počet baterií v balení 2 ks
Kód:  HM020e7
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  1032122061
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB14