Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Nejlepší ochrana displeje na trhu

Snad každý majitel mobilního telefonu touží po dlouhodobé a především kvalitní ochraně svého aparátu. Ať už jste na cestách, ve škole, v zaměstnání nebo jen doma. Oddávejte se ničím nerušenému užívání zařízení bez jakýchkoliv zbytečných starostí a vybavte displej designově minimalistickým temperovaným partnerem v podobě tvrzeného bezpečnostního skla.

Uvidíte, že si nového společníka ihned zamilujete. Opakovaně totiž zachrání život vašemu chytrému telefonu.

ScreenShield je číslo 1 mezi ochránci

Mezi nejvýznamnější výrobce lze považovat značku ScreenShield, která má připravenou pestrou modelovou řadu pro ty nejvyspělejší přístroje.

Všechny z nich se pyšní mimořádnou tvrdostí označovanou jako 9H. Co to znamená? Jednoduše pro vás znamená, že se nemusíte nijak omezovat. Klidně můžete nosit svůj telefon v kapsách společně s ostrými předměty, jako jsou například klíče nebo mince, aniž byste se museli strachovat nějak strachovat. Vydrží však i zásahy nožem či pohlazení vrtačkou. Při běžném používání pak nelze takto pokrytý displej nijak poškrábat.

Kromě toho mají takto pokryté displeje i další příjemnou vlastnost - disponují totiž bezkonkurenční tepelnou, chemickou a nárazovou odolností a vysokou nosností. V případě nárazu a následného rozbití ve většině případů sklo pouze praskne, ale zůstane vcelku. Popřípadě se odlomí malé neostré kousky. To vše poskytuje displeji velmi slušnou porci bezpečí.

Navíc díky specifickým výrobním postupům překvapí snadnou instalací, pevností v ohybu, dokonalou 100% přilnavostí a v neposlední řadě také velmi snadnou údržbou.

Svěřte důvěru v tepelně či chemicky tvrzené sklo. Nejen že je obraz vždy dokonale čistý, jasný a zcela nezkreslený, ale především není nijak ovlivněna citlivost a ovládání dotykového displeje, jelikož nevznikají žádné nežádoucí vzduchové bubliny či mezery.

P-DC1-WEB29