Obnovit stránku

Nenechte se zastavit. Dejte si energetický kávový nápoj wkup®!

Aktualizováno

Máte pocit, že dny rychle běží a času se nedostává? Váš diář je plný plánů, chystáte se stihnout hodně věcí nebo si přejete jen naplno si užít den, ale potřebujete dodat energii? Možná se chystáte jít si zacvičit, čeká vás dlouhá cesta autem, potřebujete pracovat dlouho do noci, dopisujete zrovna diplomku nebo se jen chystáte jít si zapařit ven s přáteli nebo na počítači. Ať už máte jakékoliv plány, nenechte se zastavit únavou. Nezáleží na tom, jestli je brzy ráno či pozdě v noci, s wkup® energetickým kávovým nápojem budete připraveni dělat cokoliv. Jen ne spát. Ještě jste o tomto malém zázraku neslyšeli?

wkup® je energetický kávový nápoj

Tento nakopávač je silný jako dvojité espresso a obsahuje přírodní kofein z kávových zrn. Ukrývá v sobě 5x více kofeinu, než je v běžném energetickém nápoji (na 100ml). Na rozdíl od klasických energetických nápojů, wkup® neobsahuje žádná umělá sladidla, povzbuzující látku taurin ani umělá aromata. Překvapí plnou kávovou chutí s příjemně vyváženou sladkostí.

Chtěli byste něco takového mít stále po ruce? Svojí velikostí je wkup® ideálním společníkem, ať se chystáte kamkoliv. Nejen, že tahle lahvička skvěle vypadá, ale vejde se pohodlně i do dlaně, takže ji bez problému schováte do kapsy, batohu i kabelky. Oceníte ji při chůzi pěšky, jízdě na kole, cestování autem nebo letadlem. Pro načerpání energie někdy stačí opravdu málo. 

wkup cestovani
wkup® se stane vaším oblíbeným společníkem na cesty

Klíčové vlastnosti wkup® energetického kávového nápoje

  • Obsahuje přírodní kofein z kávových zrn
  • Množství obsaženého kofeinu odpovídá dvojitému espressu
  • S obsahem cukru, bez umělých sladidel
  • Bez taurinu (povzbuzující látka)
  • Bez lepku a laktózy
  • Praktické balení o objemu 90 ml
  • Vhodné pro vegany
wkup vs kava kole a energy drink
wkup® vás překvapí množstvím obsaženého přírodního kofeinu

Kdy je vhodné dát si wkup®?

Kdykoliv cítíte, že by vás únava mohla zastavit na cestě ke svým cílům nebo když potřebujete rychle nabudit. Ve chvíli, kdy nemáte čas dát si silnou kávu nebo hledáte zdravější alternativu ke klasickému energetickému nápoji. wkup® povzbudí nejen vaše tělo, ale naladí i vaši mysl.

wkup® oceníte zejména při náročné práci, studiu nebo ve chvíli, kdy cítíte, že potřebujete dobít energii. Svoji velkou roli hraje i při sportu. Díky svému vysokému obsahu přírodního kofeinu dokáže nabudit, podpořit výkon a zvýšit spalování tuků. Chystáte se na dovolenou? Čeká vás dlouhá cesta letadlem či autem? wkup® hravě schováte do příručního zavazadla a vejde se i do přihrádky na palubní desce auta. 

wkup energie do kapsy Wkup cvičení

Kolik množství nápoje wkup® můžu zkonzumovat?

wkup® je energetický kávový nápoj. Jedno balení (90 ml) obsahuje 135 mg kofeinu. Ujistěte se, že nepřekročíte příjem 400 mg kofeinu denně. Toto množství je pro zdravého dospělého jedince považováno za bezpečné.

i

TIP: Před otevřením protřepejte. Chutná nejlépe vychlazené.

wkup® na závěr?

Není těžké uhodnout, že wkup® je zkratka pro „wake up“. Kromě skvělé chuti kávy, bez zbytečných přísad, skutečně vyniká přesně v tom, co slibuje už samotný název: probudí vás! Tak wkup®. #stacimalo

P-DC1-WEB22