Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Netradiční reproduktor JBL Pulse

Známá americká společnost Harman má pod svými křídly hned několik značek v oblasti hudebního příslušenství. Především Harman Kardon vyrábí to nejluxusnější zboží v prémiové kvalitě. Profesionální reprosoustavy však spadají i pod značku JBL.

Reproduktor JBL Pulse s plným zvukem a nápaditým osvětlením

Hned na první pohled se tento přenosný reproduktor liší od svých souputníků. Zajímavý válcovitý tvar v sobě sice ukrývá dva 40mm širokopásmové měniče, ale to hlavní se ukrývá na povrchu. Tam je zabudováno 64 barevných diod.

Jejich barevné efekty jsou předem připravené, ale ihned po stažení potřebné aplikace se váš chytrý telefon promění v dálkový ovladač. Světelná show může právě začít!

JBL Pulse

Ještě nám však chybí ta nejlepší hudba. Reproduktor má věstavěné Bluetooth a dokonce také NFC, takže spárování s chytrým zařízením proběhne prakticky okamžitě. Vyznavači kabelů rozhodně nebudou ochuzeni, protože je k dispozici i klasický 3,5mm audio vstup.

Po zvukové stránce se potěšíte i ve středně velké místnosti, kterou JBL Pulse rozezvučí s naprostou jistotou. Vestavěná baterie se postará až o 10 hodin taneční zábavy. Při kombinaci s barevnými efekty dojde šťáva během prvních pěti hodin.

O firmě JBL
Sídlo firmyStamford, USA
Založena1946
Webové stránkywww.jbl.com
WEB2