Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Nevyhazujte svou starou televizi, využijte ji chytře!

Společnost Samsung, jednička na poli domácí zábavy v posledních 9 letech, má pro vás skvělou nabídku. Co takhle vyměnit starší televizi za nadupaný nový kousek s Ultra HD rozlišením a ještě k tomu dostat bonus až 30 000 Kč? Nezní to skvěle?

Samsung UHD

Co vám přechod na novou televizi přinese?

Nejnovější modelové řady společnost jsou převratné nejen po stránce vnitřního vybavení, ale také svými neobyčejnými designovými prvky.

Díky rozlišení Ultra HD bude moci sledovat i ty nejmenší detaily, které by na obyčejné Full HD zůstaly skryty. UHD televizor má totiž čtyřikrát vyšší rozlišení než Full HD a inovativním způsobem dokáže zvyšovat kvalitu zobrazovaného obsahu. Některé modely jsou navíc ještě vybavené prohnutou obrazovkou, čímž velmi dramaticky obohatí váš zážitek ze sledování oblíbeného filmového trháku.

Moderní televize však poslouží i jako komplexní multimediální centrum celé vaší domácnosti. Využitý operační systém Tizen se umí dokonale synchronizovat s vaším mobilním zařízením a umí dosud nevídané kousky.

Samsung UHD

Pravidla čerpání bonusu

Čerpání bonusu je podmíněno zakoupením a registrací jakéhokoliv televizoru Samsung ze seznamu uvedeného na této stránce v jedné z níže uvedených prodejen. Registraci je možno provést následujícími způsoby a to do 14 dnů od nákupu, nejpozději však do 30. 6. 2015.

Platnou registrací se rozumí registrace kupujícího a zakoupeného televizoru - tedy doručení či nahrání čitelné kopie účtenky potvrzující nákup televizoru a vyplnění všech potřebných údajů. Po splnění všech podmínek kampaně bude účastníkovi zaslán bonus v hodnotě od 2.000 Kč do 30.000 Kč podle druhu zakoupeného modelu televizoru ze seznamu níže.

Pro uplatnění bonusu se registrujte na adrese www.samsung-bonus.eu.

O firmě Samsung
Sídlo firmySeoul, Jižní Korea
Založena1938
Webové stránkywww.samsung.com
P-DC1-WEB27