Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Bezdrátový domácí reproduktor Niceboy BOOGIE potěší i fajnšmekry

Aktualizováno

Chcete stylový bezdrátový reproduktor? Niceboy BOOGIE, který je k dispozici ve dvou verzích, zaujme nejen vkusným retro designem, ale také silným a kvalitním zvukem. Výkon 50 W je zárukou, že rockové pecky si s vámi vychutnají i vaši sousedé. Ať už budou chtít, nebo ne. Co dalšího tento Bluetooth reproduktor nabízí? A jak se liší varianty Niceboy BOOGIE steel a BOOGIE classic?

Niceboy Boogie Steel titulní

Bezdrátové reproduktory Niceboy Boogie sází na retro design

Domácí Bluetooth reproduktor BOOGIE od společnosti Niceboy se stane dominantou obývacího pokoje. Návštěvy jej zásluhou unikátního retro designu určitě nepřehlédnou. Reproduktory Niceboy BOOGIE přichází ve dvou osobitých variantách. Varianta classic je vpředu osazena elegantním, černo-stříbrným úpletem. Varianta steel má čelní stěnu z obráběného hliníku, v níž jsou usazeny odhalené reproduktory. Obě varianty spolu s černou kůží, kterou jsou potaženy, a matným kovem na ovládacím panelu perfektně oživí každý interiér. Díky použitým materiálům reproduktor nejen skvěle vypadá, ale zároveň je i velmi bytelný.

Niceboy Boogie Classic
U varianty Niceboy BOOGIE Classic jsou reproduktory chráněné černo-stříbrným úpletem.

S volume doprava probudíte sousedy

Horní část reproduktoru Niceboy BOOGIE patří stylovému ovládacímu panelu. Veškerá nastavení obstará trojice klasických otočných potenciometrů – třeba tak, jak jsme zvyklí z klasických kytarových zesilovačů. Dva z potenciometrů slouží ke korekcím výšek a basů, třetím se ovládá hlasitost. A když otočíte volume doprava, jak se tak říká, nadskakovat budou skleničky nejen ve vaší kuchyni.

Jaké další vlastnosti reproduktor nabízí?

  • Stojí na čtyřech protiskluzových nohách, které poskytují dostatečný prostor basovým vývodům na jeho spodní straně.
  • Dvě sady reproduktorů s průměrem 45 mm a 15 mm a celkovou silou 50 W.
  • Audiovstup (AUX) a USB port pro připojení flash disku.
Niceboy Boogie Steel
Varianta Niceboy BOOGIE Steel má reproduktory odhalené.

Zvuk přitom ale zůstává i při vyšší hlasitosti kvalitní. Reproduktoru Niceboy BOOGIE se totiž s úspěchem daří vyhýbat zkreslení zvuku. Ten zůstává čistý, sytý a vychutnáte si na něm všechny hudební žánry. Je ale jasné, že nejvíc si reproduktor bude rozumět s tím správným rockem. Vždyť tomu také odpovídá jeho design. Výrobce slibuje, že vaše oblíbená hudba dostane s Niceboy BOOGIE zcela nový rozměr. A není důvod mu nevěřit.

Reproduktor Niceboy Boogie Reproduktor Niceboy Boogie Reproduktor Niceboy Boogie

Retro vzhled domácího Bluetooth reproduktoru Niceboy BOOGIE potěší každého milovníka tradičního designu.

Pod retro slupkou Niceboy BOOGIE se schovávají moderní technologie

Vzhled reproduktoru může klamat. Niceboy BOOGIE je produktem moderních technologií a od toho se odvíjí i jeho výbava. Hudbu si přes něj pustíte přímo z telefonu, pomocí stabilního Bluetooth připojení, z USB disku nebo „postaru“ přes audio kabel. Reproduktor je navíc vybaven úsporným režimem, po jehož přepnutí se po 9 minutách neaktivity automaticky vypne. Zapojuje se klasicky do zásuvky a v balení k němu dostanete kromě napájecího kabelu také audio kabel a samozřejmě návod k obsluze.

i Mohlo by vás zajímat

Domácí Bluetooth reproduktor Niceboy BOOGIE myslí i na staromilce. Svým vzhledem je určitě potěší. A navíc jim do domácnosti přinese moderní technologie a kvalitní zvuk. A když přece jen ne, mohou svůj zdroj hudby připojit i klasicky, kabelem.  

P-DC1-WEB24